picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Testery perfum

Testery perfum

Cześć! Czy w internecie według was opłaca się kupować perfumy? Widzę że jest dużo różnych sklepów i ceny czasami mają naprawdę ciekawe...gdzie kupujecie? Najbardziej się boję jak to jest z oryginalnością takich zapachów sprzedawanych online....ktoś coś?

Yuri20 

Posty: 2

 
Moja żona to ma multum perfum, ja od roku używam ciągle tego samego Bossa i bardzo wolno mi schodzi. Nie wiem od czego to zależy – mało się psikam, czy jak? Żona perfumy o podobnej gramaturze to używa przez 3-4 miesiąc i jest koniec :P

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Przejrzyj sobie zapachy na http://testerownia24h.pl mają bardzo dużo dobrych marek – Dior, DG, Chanel, CK...można znaleźć coś dla siebie czy drugiej połówki :) Dużym plusem poza jakością są u nich ceny, za duży flakonik 80 ml można było u nich ostatnio zapłacić około stu złotych gdzie normalna rynkowa cena jest nawet do 3 razy wyższa.

Kruk

Posty: 11

 
Za oryginalne lepszej klasy perfumy to trochę trzeba zapłacić. Mam takie wrażenie że w dużej mierze płaci się za markę, za te wszystkie kampanie reklamowe z wykorzystaniem gwiazd i celebrytów niż za faktyczny koszt wyprodukowania zapachu...

Yuri20

Posty: 10

 
Ważnym elementem ceny perfumy jest też moim zdaniem koszt wyprodukowania buteleczki. Niektóre są tak wymyślne i tak grube, że faktycznie widać że swoje musiały kosztować.

Black_Riot

Posty: 8

 
Coraz więcej jest drogerii online, ja akurat jeszcze nigdy przez intenret nie zamawiałam perfum. Wolę sobie wziąć zapach popsikać na dłoń sprawdzić na miejscu a przez internet takiej możliwości nie ma....jeszcze :-)

pawel253

Posty: 3