picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kosmetyki naturalne

kosmetyki naturalne

Dziewczyny, szukam jakiegoś dobrego naturalnego kosmetyku do wrażliwej cery. Mam bardzo delikatną skórę i niestety szkodzi mi wszystko. Chciałabym zacząć używać coś, będzie działało jednocześnie ochronnie i odżywczo.

Posty: 2

 
Potrzebujesz kosmetyku wielofunkcyjnego i ciężko jest mi coś doradzić, bo ja mam bardzo dużą kosmetyczkę i jest w niej sporo specjalistycznych kosmetyków, każdy od czegoś innego. Powinnaś na pewno zainwestować w jakieś serum.

Lupusx

Posty: 10

 
Spróbuj serum ze strony http://noyau.pl/. Lepszego jeszcze do tej pory nie miałam. Działa świetnie i wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą twarz.

adus56

Posty: 4

 
Myślę, że to serum powyżej miałoby dobre działanie. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele problemów ze skórą pochodzi właśnie z tego stresu oksydacyjnego, czyli tych wolnych rodników i od zanieczyszczenia środowiska. To jest naprawdę najgorsze.

Dobus56

Posty: 20

 
Ja stosuję zamiennie dwa produkty. W słonecznie dni jesienią i zimą krem z filtrem, a jak jest bardziej pochmurno to serum z witaminami i składnikami mineralnymi. Jak na razie ten duet mi się sprawdza.

Alexxisss

Posty: 32

 
Nie wiem, w jakich warunkach przebywasz, że aż tak mocno odczuwa to Twoja skóra, ale uważam, że chyba tych zanieczyszczeń musi być w powietrzu sporo. Nie myślałaś o tym, by zmienić trochę otoczenie?

RuFiK

Posty: 5

 
Też robię sobie maseczki, ale zwykle takie wyciskane z tubek. Ja robię je częściej, bo tak przynajmniej raz w tygodniu, czasami dwa razy w tygodniu i jak mam czas, a na co dzień to staram się po prostu dużo pić.

Nowe-Torby

Posty: 7

 
Ja na co dzień mam zwykły krem nawilżający z apteki za kilkanaście złotych, a przed ważniejszymi wyjściami albo w weekend ze 2 razy w miesiącu robię sobie maseczkę w płachcie.

tigra32

Posty: 10

 
Też chętnie bym się zapoznała z ofertą takich kosmetyków, bo moja skóra czasami dosłownie woła o pomstę do nieba. Jest szara i mimo że robię peelingu, to naprawdę widać, że te wolne rodniki bardzo się na nich odciskają i to pogłębia widoczność upływu czasu.

Krasny

Posty: 25