picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Black_Riot 

Posty: 1

 
Dla mnie najlepsze są lżejsze zapachy i też sama się męczę jeśli ktoś do firmy przychodzi o ma ciężkie mocne perfumy na sobie, po prostu robi mi się wtedy niedobrze...a przecież klienta trzeba obsłużyć.

ewu1u01

Posty: 17

 
Im cięższy zapach tym dla mnie lepiej, ja nie lubię tych lekkich wolę naprawdę czuć na sobie ciężar perfumy i jej moc.

Fejron

Posty: 13

 
Najważniejsze żeby się od perfumy jakieś wypryski czy inne alergie nie robiły. Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam ale już w przypadku dezodorantów to niestety muszę bardzo uważać z wyborem, bo mam wyjątkowo wrażliwą skórę którą łatwo można podraznić takimi kosmetykami.

notariusz-24

Posty: 19

 
Najgorsze w perfumach jest to, że po pewnym czasie człowiek już je przestaje czuć bo się przyzwyczaja. I przez to trudno jest zweryfikować czy zapach po całym dniu jeszcze się utrzymuje czy już nie...bo po prostu swojego zapachu nie czuć.

TomekK

Posty: 11

 
W drogerii na http://testerownia24h.pl masz szeroki wybór perfum najlepszych marek. Ja akurat to odkąd pamiętam głównie kupuję DG i jeszcze się na tym zapachu nie zawiodłam :) U nich te perfumy są dużo tańsze niż zazwyczaj kosztują na rynku bo to są testery. Jakość ta sama, tylko w innym opakowaniu.

Radziu

Posty: 2

 
Ciężko teraz jest dobrze trafić z perfumami bo jest ich po prostu bardzo dużo. Czasami można mieć wrażenie że perfumy są do siebie bardzo podobne jeśli chodzi o zapach ale różnice są tylko wyczuwalne dopiero po czasie.

Al3-56

Posty: 18

 
Na prezent to nie znam lepszego patentu jak perfumy, zawsze się sprawdzają :) zwłaszcza jak szukam na ostatnią chwilę dla mamy, taty czy swojej dziewczyny to wtedy perfumy są zawsze jak znalazł.

Kamil87rak1

Posty: 5