picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Restauracja Poznań

Restauracja Poznań

Szukam przyjemnej restauracji w Poznaniu, gdzie będę mógł się wybrać ze znajomymi, gdy mnie odwiedzą. Jakieś miłe miejsce ze świeżym jedzeniem, coś z zakresu kuchni polskiej, ale jak jakieś inne smaki się pojawiają to również możemy ewentualnie skorzystać.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Myślę, że w Poznaniu można dobrze zjeść, jest sporo takich miejsc, które warto odwiedzić więc jak trochę poszukasz to na pewno coś sensownego dla siebie znajdziesz.

TomekK

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o Poznań to tych restauracji jest obecnie całkiem sporo i myślę, że coś sensownego dla siebie również będziesz w stanie wybrać. W miarę możliwości zobacz różne propozycje i wtedy coś spośród nich wybierz na spotkanie z narzeczoną. Dużo zależy też od tego jaką kuchnię preferujecie.

Wraczki333

Posty: 23

 
Trudno jednoznacznie wskazać w Poznaniu jakąś restaurację, bo jest tego tak wiele i bardzo często na naprawdę wysokim poziomie, że o jednolitą odpowiedź może być rzeczywiście trudno. Ale na pewno warto sobie różne restauracje sprawdzić i pewnie spośród nich uda się dopasować jakieś menu do oczekiwań danej osoby.

Katolik

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o starówkę w Poznaniu to restauracji jest bardzo wiele, w otoczeniu też trochę różnych opcji się pojawia więc pewnie coś będziesz w stanie spośród nich wybrać. Sprawdź różne propozycje, porównaj i wtedy decyduj co będzie najlepsze, jak masz jakieś opinie od kogoś sprawdzonego to zawsze najlepsza rekomendacja.

Krzysio

Posty: 2

 
Jadłem w Poznaniu w wielu restauracjach i wydaje mi się, że spośród tych, które w ostatnim czasie udało mi się odwiedzić to moje serce skradła restauracja www.cybina13.pl. Naprawdę przyjemne miejsce z bardzo smacznym jedzeniem, gdzie będzie warto zajrzeć, dania na świeżo przygotowane więc można jeść bez obaw.

omen100

Posty: 10

 
W Poznaniu mamy sporo fajnych restauracji, gdzie będzie warto zajrzeć więc jak ktoś będzie szukał jakieś przyjemnej kuchni to raczej bez problemu coś wybierze.

adus56

Posty: 4

 
W Poznaniu praktycznie jakaś restauracja na każdym roku, choć szczerze muszę powiedzieć, że jak będzie chciało się coś sensownego dla siebie wybrać to może się okazać dość trudne więc jak będziesz w stanie coś fajnego znaleźć to podziel się informacją.

Iwona3

Posty: 6

 
Dobre miejsce do zjedzenia w Poznaniu??? Trudne pytanie, bo restauracji jest bardzo wiele i w sumie każdy ma inne oczekiwania co do posiłków i tego w jakiej formie będą przygotowane więc na pewno warto sobie różne propozycje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą i wtedy coś sensownego wybrać.

erbis

Posty: 3