picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kamper Warszawa, polecicie ?

kamper Warszawa, polecicie ?

Zastanawiam się czy kamper to będzie dobry pomysł na wakacje? Macie jakieś doświadczenia z kamperami?

Damiano

Posty: 2

 
Od czegoś trzeba zacząć przygodę z kamperami, dlatego zacznijcie je wynajmować. Nie od razu na wyjazd do Chorwacji, ale gdzieś blisko. Warto się przejechać zobaczyć jak tym się jeździ i jak w tym się będzie spało. Wiele osób niestety rezygnuje po jednej nocy.

Buła

Posty: 8

 
Dla mnie kamper to super przygoda. Kocham takie wyjazdy i polecam innym. Pożądane byłoby się przekonać czy to jest dla Was coś należytego, bo opinie są niezmiernie różne.

transerwis

Posty: 9

 
U nas rodzinie, co roku wynajmowany są kampery Warszawa, bo to opłacalne. Tym bardziej, że możemy korzystać z oferty firmy https://wakacjecamperem.pl, jaka jest niezmiernie dobrze przygotowana. Oni mają różnej wielkości kampery, co oznacza, że każdy z nas cos dla siebie może dopasować.

yarpen2

Posty: 3

 
Pamiętajcie kamper jest wart wiele kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wówczas nie będzie problemów.

Booss23

Posty: 2

 
Pamiętajcie kamper jest wart dużo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wtedy nie będzie problemów.

andrew66

Posty: 15

 
Od czegoś trzeba zacząć przygodę z kamperami, dlatego zacznijcie je wynajmować. Nie od razu na wyjazd do Chorwacji, niemniej jednak gdzieś blisko. Warto się przejechać zobaczyć jak tym się jeździ i jak w tym się będzie spało. Wiele osób niestety rezygnuje po jednej nocy.

Black_Riot

Posty: 2

 
Wszystko ma swoje wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, lecz też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Należałoby mieć ze sobą rowery, bo wtedy, jeżeli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Mnóstwo osób podróżuje kamperami i są niezwykle zadowolone, dlatego trzeba zbadać czy dla Was to jest odpowiednie.

Pendrzec

Posty: 19