picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

czarter jachtów Chorwacja

czarter jachtów Chorwacja

Witam, interesuje mnie wynajęcie jachtu żeglugowego u wybrzeży Chorwacji, ewentualnie Grecji. Jak to załatwić, żeby nie przepłacić? Najlepiej na miejscu u armatora załatwiać wynajem, czy korzystać z jakiegoś pośrednika w PL? Jakie macie doświadczenia? Ja nie mam w sumie żadnych, do tej pory tylko w Polsce żeglowałem.

Miki789

Posty: 4

 
Mam w planie zrobić sobie patent sternika, ale to wciąż melodia przyszłości, bo póki co to dziecko nam się urodziło a to z kolei generuje zupełnie inne wydatki i nowe obowiązki, ale jak podrośnie to wtedy kto wie ;-)

Krasny

Posty: 23

 
Dla mnie najlepsze są wody Azji, ale to już niestety się wiążę z większymi kosztami, żeby taki wyjazd sobie zorganizować i też trzeba naprawdę sporo urlopu wziąć w pracy, bo na tydzień to się nie opłaca w taką podróż ruszać.

enriko75

Posty: 9

 
Nie wiem czy to lokalny patriotyzm przeze mnie przemawia, ale ja się najlepiej czuję w Polsce, na polskich jeziorach. Mazury mają tyle do zaoferowania pod względem widoków że naprawdę nie trzeba wypływać na jakieś szersze wody. I też infrastruktura się u nas mocno rozwinęła w ostatnich latach, a pamiętam jak to wyglądało ze 2 dekady temu.

iwanowskis

Posty: 8

 
Jeśli nie ma się patentu sternika ale chce się pożeglować jak prawdziwy wilk morski to ma takie specjalne rejsy ze skipperem firma Manta -manta-yachting.pl . Ja z czegoś takiego u nich korzystałem zanim zrobiłem sobie papiery i właśnie po takiej eskapadzie załapałem bakcyla na żagle. Świetna organizacja, niczego nam nie brakowało, przez cały czas miałem poczucie że jestem w naprawdę dobrych kompetentnych rękach.

andrew66

Posty: 8

 
Mi akurat bardzo pasują motorowe jachty, daję dużo większy komfort. A jeśli chodzi o czarter to oferta jest teraz bardzo płynna, dynamiczna, pojawiają się nowe firmy nowe możliwości, trzeba trzymać rękę na pulsie i sobie porównywać co kto proponuje i za ile.

pawel253

Posty: 3

 
Ja bardzo sobie chwalę północne wody, a więc Norwegia/Szwecja to są kierunki do których mnie najbardziej ciągnie. Tutaj na pewno ważny jest standard jachtu, a szczególnie to jak rozwiązane jest ogrzewanie, bo różnie można trafić.

piehoot

Posty: 12

 
Ja chciałbym w podróż poślubną zabrać swoją drugą połówkę właśnie w rejs. Ktoś może zna fajne oferty tego typu? Gdzie warto wypłynąć, żeby było najbardziej ustronnie, intymnie ale też romantycznie, z widoczkami itp.?

Krzyhmoin

Posty: 4

 
Mnie ciekawią wody Australijskie, ktoś kiedyś miał okazję tam pływać? Jak wygląda kwestia infrastruktury, itp.? Mam nadzieję, że to nie jest pytanie z cyklu – dylematy całkowitego dyletanta, ale sama Australia bardzo mnie interesuje i fajnie byłoby kiedyś połączyć wyjazd w tamtą część świata właśnie z jakimś rejsem. Pozdrawiam ciepło.

Czarek

Posty: 6