picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

praca C++, polecicie ?

praca C++, polecicie ?

Interesuje mnie praca C++, ale nie wiem czy poradzę sobie w tej branży. Macie doświadczenie w tym temacie?

Wojciech24

Posty: 1

 
Teoretyczne praca testera oprogramowania jest łatwa. Nie zawsze jednak tak jest. Wszystko zależne będzie od tego, co tak naprawdę mamy sprawdzać i analizować?

sthEn

Posty: 12

 
Według mnie branża IT to przyszłość, zatem zawsze mówię, że warto próbować tutaj swoich sił. Nie każdemu się uda, natomiast jeśli nie sprawdzimy to się o tym nie przekonamy.

begi18

Posty: 8

 
Odnalazłem pracę C++ na stronie https://work4.dev. Tutaj wszystko jest, co związane w branża IT. Zawsze chciałem pracować, jako programista i udało mi się ten cel osiągnąć. Myślę, że należałoby było podążać w tym kierunku. Zarabiam mnóstwo i mam satysfakcje z pracy.

Demons

Posty: 24

 
Od lat mam pracę C++ i nie narzekam. Ma to swoje wady i zalety, ale jeśli ktoś czuje się w tym dobrze to powinien w tym kierunku podążać.

czester3

Posty: 17

 
Pracuje w domu od początku. Przyzwyczaiłem się i mnie odpowiada. Wiem, iż można pracować i w domu i w firmie. Wszystko zależne jest od warunków, które szefostwo ustala.

pawel253

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o zarobki to programista zarabia tyle na ile pozwalają mu jego umiejętności. Jeden zarabia dziesięć tysięcy złotych, a inny połowę tego. Doświadczenie i wiedza są bardzo przydatne, dlatego każdy pracodawca zwraca na to uwagę. Warto, zatem postawić w pierwszej kolejności na swój rozwój, a będą z tego efekty.

syrena88

Posty: 7