picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

części samochodowe

części samochodowe

Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie można kupić części do japońskich samochodów? Potrzebuje do swojej Hondy kilku elementów, które potem sam mógłbym wymienić, tylko szukam sklepu, gdzie ewentualnie mogę liczyć na to, że dostane części dobrej jakości i w dobrej cenie.

zenek744

Posty: 1

 
Z częściami zamiennymi zamiast oryginałów warto próbować, bo auta japońskie są drogie w naprawach, tylko musisz mieć pewność, że te części, które kupisz będą faktycznie dobrze pasować do Twojego samochodu i będą też jakościowo na dobrym poziomie.

@marcelko

Posty: 16

 
Dobre części zamienne na pewno dostaniesz w https://jdmshop.eu/. Ja do mojej Jazz bez problemu dostaje wszystkie zamienniki, mają też dobre ceny i ogólnie jakościowo te części też są na poziomie więc myslę, że będziesz zadowolony. Wybór jest duży i praktycznie do wszystkich rocznikow więc raczej ze znalezieniem nie będzie większego problemu.

Teqri

Posty: 26

 
Ja działam na zamiennikach i jeśli wybierze się dobrą markę to można liczyć na bardzo dobre jakościowo części, które będą się świetnie sprawdzać i nie będzie widać różnicy czy to cześc oryginalna czy zamiennik.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jak poszukasz w sieci to na pewno znajdziesz sporo propozycji jeśli chodzi o zamienniki do japońskich aut. Sporo firm robi taki części, więc postaraj się tez sprawdzić jak wyglądają opinie o tych różnych markach, by wybrać dla siebie coś na dobrym poziomie.

Radziu

Posty: 4

 
Zobacz sobie w sieci zamienniki, tam pewnie wybór będzie największy. Te tradycyjne sklepy są jednak ograniczone, gdy chodzi o powierzchnię i nie są w stanie w jednym miejscu zgromadzić takiej ilości części jak te funkcjonujące online.

codePerformance

Posty: 13