picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

elektryk samochodowy, zna ktoś ?

elektryk samochodowy, zna ktoś ?

Cześć, poszukuje doświadczonego elektryka samochodowego około Warszawy. Czy możecie mi kogoś polecić? Do jakich wy serwisów jeździcie?

Fanatyk

Posty: 1

 
Powiem Ci, że najlepiej zapytać lakiernika samochodowego Warszawa, którego będziesz robić auto, czy opłaca się daną rzecz zrobić.

Szybka Krysia

Posty: 2

 
Dobry blacharz samochodowy musi znać się na tym co robi. Uważałbym i nie zlecał naprawy samochodu pierwszemu lepszemu specjaliście.

pawel253

Posty: 5

 
Dobry mechanik Warszawa to nie wszystko. Ważne żeby znał się na tym co robi i miał dużą wiedzę. Poza tym musisz podjechać do kilku warsztatów i sam ocenić po krótkiej rozmowie z fachowcem.

Lalka

Posty: 4

 
Ja zawsze dzwonię do kilku lakierników samochodowych i pytam o terminy oraz ceny. Później jadę osobiście i rozmawiałem z człowiekiem. Po krótkiej rozmowie można stwierdzić, czy posiada wiedzę na temat tego co robi.

Tatusiekk

Posty: 27

 
Jeśli chodzi serwis samochodów to jak najbardziej polecam ich https://www.motomechanik.com. Są profesjonalni i stosują nowoczesne technologie. Korzystałem z ich usług już kilka razy.

Gucio

Posty: 3

 
Dobry mechanik Warszawa to przede wszystkim taki, który zna się konkretnie na każdej rzeczy. Nie raz podjechałem do jednego warsztatu i odmówili mi wymiany część bo się tym nie zajmują.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o auto serwis Warszawa to ich jest tak wiele, że nie wiadomo, który wybrać. Najlepiej, jakbyś podjechał to paru i porozmawiał z zawodowcami.

Marioleczka

Posty: 8

 
Cześć, elektryk samochodowy jak najbardziej musi być fachowy. Najlepiej jeździć do serwisów samochodowych, jakie są popularne na rynku.

MisiekKce

Posty: 15

 
Z takimi usterkami na pewno poradzi sobie fachowy serwis samochodów. Ja zawsze wybieram taki, który na rynku jest już od dłuższego czasu, wówczas mam pewność, że zna się na robocie.

tigra32

Posty: 5