picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wypożyczalnia busów osobowych Zgierz, ktoś zna ?

wypożyczalnia busów osobowych Zgierz, ktoś zna ?

Wybieram się ze znajomymi w góry i nie mamy samochodu. Czy jest jakaś wypożyczalnia busów osobowych w Zgierzu, która mi pomoże?

Gruby_56

Posty: 2

 
Mam drobne auto, lecz jak przychodzą wakacje to biorę na dziesięć dni busa. Według mnie to opłacalne. Po co mi, na co dzień wielkie auto skoro jeżdżę sam? Korzystamy z usług firmy i oni podstawiają mi super auto na trasy.

Babeczka

Posty: 3

 
Mam własnego busa, zatem takich kłopotów nie mam. Wiem, iż ludzie wynajmują takie wozy. Czy jest to drogie? To wszystko zależne będzie od tego, co to dla nas znaczy? Dla jednego tysiąc złotych za wynajem to nie jest mnóstwo, a dla innego tak. Wszystko trzeba sobie sprawdzić w ofercie.

Asiaa56

Posty: 7

 
Mam małe auto, ale jak przychodzą wakacje to biorę na dziesięć dni busa. Według mnie to opłacalne. Po co mi, na co dzień duże auto skoro jeżdżę sam? Korzystamy z usług firmy i oni podstawiają mi super auto na trasy.

denkrost

Posty: 3

 
Od lat wybieram firmę i wynajmuje u nich busa. Mam zawsze nowe samochody z wyśmienitym wyposażeniem, ekonomicznym i dynamicznym samochodem. Nie martwię się niczym, bo auto jest w pełni ubezpieczone. Według mnie to jest naprawdę niezwykle porządne rozwiązanie. Polecam.

krugerPL

Posty: 13

 
Cena za wynajem busa we Wrocławiu jest zależna od tego, na jaki czas go bierzemy. Mamy cennik 1-3 dni, 4-10 i powyżej dziesięciu. Zasada prosta im dłużej tym taniej, dlatego warto przeliczyć sobie wszystkie koszty, a wiemy wówczas, co dla siebie wybrać i będzie nam się to opłacało.

Lupusx

Posty: 14

 
Od lat wybieram firmę i wynajmuje u nich busa. Mam zawsze nowe samochody z dobrym wyposażeniem, ekonomicznym i dynamicznym samochodem. Nie martwię się niczym, bo auto jest w pełni ubezpieczone. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Polecam.

iHS

Posty: 19

 
Nie wiem nic o busach. Mnie wystarcza moje auto, które mieści osiem osób. Mam komfort i co ważne nie mam dodatkowych kosztów. Pewnie gdybym nie miał to byłoby inaczej, ale na szczęście mam.

Bienkus

Posty: 29

 
Jechałem do Niemiec busem, którego wypożyczałem. Oczywiście dopłaciłem za to, bo trzeba będzie to zgłaszać firmie. Nie można od tak sobie pojechać, bo może to być traktowane, jako kradzież busa. Lepiej nie ryzykować.

AGDDDy1

Posty: 2

 
Według mnie wypożyczanie busów obozowych z Wrocławia to dobry pomysł. Jest tam firma, która przygotowała korzystne warunki. Tutaj https://korenol-wypozyczalnia.pl jest przygotowana oferta i warto to sobie sprawdzić.

Justynka45

Posty: 7