picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Detailing Kraków

Detailing Kraków

Możecie polecić jakiś dobre miejsce gdzie wykonam kompleksowo detailing? Wnętrze, zewnątrz. Chcę mieć super wyczyszczone auto. Proszę o jakieś namiary.

nighthaze

Posty: 1

 
Bardzo ważne jest doświadczenie konkretnej ekipy jeżeli chodzi o czyszczenia samochodu w środku. Jak już sobie kogoś znajdziecie i jesteście zadowoleni to warto się ich trzymać.

nithrom

Posty: 6

 
Jak szukacie dobrej ekipy to zwracajcie uwagi na detale. Bardzo ważnym elementem jest to, aby dokładnie zadbali o każdy element w naszym samochodzie.

ilor45

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o detailing to zdecydowanie polecam OKAMI, ul. Gromadzka 22B. Zresztą wystarczy przejrzeć efekty ich pracy w galerii. Mogę potwierdzić, że tak samo wygląda to na żywo. Szczerze polecam.

Alaneq

Posty: 5

 
Trudno jest utrzymać samochód w idealnym stanie bez profesjonalnych kosmetyków. Jest ot o tyle ciężkie, że jednak te kosmetyki w myjniach są zdecydowanie lepszej jakości.

tigra32

Posty: 5

 
Na co zwracacie uwagę szukając firmy detailingowej? Chcę skorzystać z usługi po raz pierwszy i nie wiem, na co patrzyć, o co pytać. Możecie mi coś podpowiedzieć?

ilor45

Posty: 10