picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wideorejestrator

wideorejestrator

Cześć i czołem! Koledzy i koleżanki – jaki wideorejestrator do samochodu polecacie? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem, na co zwrócić uwagę. Będę wdzięczna za sugestie.

adameczek2323

Posty: 1

 
W tym sklepie z linku powyżej kupowałem kiedyś kamerę samochodową i działa bardzo dobrze, a przesyłka doszła chyba po dwóch dniach i sprzęt w dobrej cenie.

090913123

Posty: 8

 
Taki czujnik to super sprawa, szczególnie, jak masz mały garaż. My mamy na osiedlu takie mikroskopijne garaże, że jak wyjeżdżam samochodem do środka, to muszę składać lusterka. Rano nie chce mi się zazwyczaj cofać, więc po południu jak wracam z pracy, to od razu wstawiam auto tyłem i ten czujnik jest pomocny.

Yuri20

Posty: 13

 
Twoje pytanie jest z gatunku tych retorycznych. Czy bluzka 50 zł jest lepsza od tej za 500? Obie mogą być wykonane z takiego samego materiału i wyglądać bardzo podobnie i tak samo jest z wideorejestratorami. Jeden jest wykonany z lepszych materiałów i przez bardziej znaną firmę, natomiast drugi gdzieś w chińskiej fabryce i z tego, co najgorsze. Może być też tak, że oba są tak samo sprawne, a płacisz za logo producenta.

GGregbard

Posty: 3

 
Kupiłam sobie coś takiego w tamtym roku, ale przyznam szczerze, że ja nigdy nie cofam jakoś bardzo blisko do przeszkody i ten czujnik pomaga, ale jakbym miała wydać na niego więcej, niż 100 czy 200 zł, to by się nie opłacało.

Bhapo

Posty: 4

 
Myślę, że w cenie tak około 500 kupisz już dobre urządzenie. Przynajmniej dla mnie to jest taka znośna cena.

Mam taki czujnik za kilkadziesiąt zł i powiem ci, że to nawet dobrze działa. Nie zawsze jest mi to potrzebne, ale czasami się przydaje, szczególnie, jak parkuje w miejscu, w którym jest ciasno.

E-GOista

Posty: 14

 
Najtańszą, jaka tylko będzie działać. Takie moje zdanie, bo tutaj naprawdę nie ma co inwestować w jakieś cuda, jeśli czujnik ma służyć do obsługi podczas parkowania w garażu.

labuh

Posty: 6

 
Powiedz nam, ile możesz wydać. Jak tak średnio, to ten model będzie odpowiedni. https://sklephadron.pl/wideorejestrator-2ch/5425-kamera-samochodowa-bene-taxi.html

codePerformance

Posty: 12

 
Ja zawsze wychodziłam z założenia, że niska cena musi mieć jakąś przyczynę. Pomijając już ewidentnie różnice między renomą poszczególnych marek to ta, która sprzedaje tanio, musi taniej produkować.

alus

Posty: 6