picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Volkswagen Warszawa, który serwis ?

Volkswagen Warszawa, który serwis ?

Mój volkswagen nie chce coś jechać. Nie wiem czy to jakiś czujnik czy coś. Co zrobić z nim? Poradźcie.

Serwet87

Posty: 1

 
Korzystam z profesjonalnego serwisu i tam wszystko robią. Ważne jest to, że robią to bardzo solidnie, dlatego naprawy są takie jak trzeba. Według mnie to najlepsze miejsce do naprawy własnego samochodu, dlatego mogę ich polecić.

labuh

Posty: 5

 
Według mnie serwis Volkswagena w Warszawie jest w stanie wymienić każdy silnik. Nie ma znaczenia, w jakim modelu. Znają się na tym bardzo dobrze i chętnie pomagają.

Wygodniś22

Posty: 20

 
U mnie jak nie odpalał to było coś z komputerem. Ostatecznie okazało się, iż ten komputer jest wiecej wart niż cały samochód. Ostatecznie auto poszło na złom i kupiłem różne. Jeżeli ktoś ma droższe samochód to serwis na pewno mu się do niego przyda.

orlande

Posty: 8

 
Auto mi nie odpalało i pojechałam na serwis Volkswagen do Warszawy. Odszukałem ich na tej stronie https://autoserwiswola.pl/volkswagen-warszawa.html i od razu mi pomogli.

eklsusiv

Posty: 13

 
Trudno byłoby mi dzisiaj jeździć gdyby nie wykwalifikowany serwis. Na pewno macie podobne kłopoty, albowiem nowe auto ciągle coś wyświetla i trzeba mieć kogoś zaufanego, kto będzie mógł to zbadać.

transerwis

Posty: 19

 
Mnie na serwis nie stać, a padły mi progi w aucie. Mam spawarkę, progi kupiłem i zaoszczędziłem. Teraz lakier i auto będzie wyglądało jak nowe. Polecam z oszczędności takie rozwiązanie.

Eleganttt

Posty: 30

 
Miałem mocno rozbite auto, ale serwis stanął na wysokości zadania, dlatego jeśli ktoś szuka napraw blacharskich to jeźdźcie do firmowego serwisu.

Andzia

Posty: 4

 
Według mnie serwis Volkswagena w Warszawie jest w stanie wymienić każdy silnik. Nie ma znaczenia, w jakim modelu. Znają się na tym niezwykle dobrze i chętnie pomagają.

Kitas

Posty: 3