picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

BMW Warszawa, jaki warsztat ?

BMW Warszawa, jaki warsztat ?

Moje bmw nie chce coś ostatnio jechać. Może przepływomierz? Sam nie wiem, bo trochę sprawdzałem i szukam serwisu.

Jimer66

Posty: 3

 
U mnie serwis Volkswagena z Warszawy znalazł bardzo szybko przyczynę, jakiej nikt inny nie mógł znaleźć. Miałem problemy z masą w samochodzie, niemniej jednak wiedzieli gdzie szukać i rzeczywiście to odszukali. Dla mnie super serwis.

erbis

Posty: 5

 
Olej wymieniałem dawniej sam, ale dzisiaj jak policja albo straż miejska Cię złapie to będą z tego wysokie koszty. Lepiej jechać do warsztatu, tam kupisz olej i filtr, a za darmo wymienią olej. Tak robię, a przy okazji kasują mi inspekcje. Pół godziny i można samochodem wracać do domu.

andrew66

Posty: 14

 
Od lat mamy jeden warsztat Volkswagena w Warszawie i innym też go polecam tutaj znajduje się cała propozycja tego warsztatu https://www.bmw-warszawa.waw.pl i warto to sprawdzić. Oferują wszystkie możliwe naprawy.

Nimert56

Posty: 3

 
U mnie serwis Volkswagena z Warszawy znalazł bardzo szybko przyczynę, której nikt inny nie mógł znaleźć. Miałem problemy z masą w samochodzie, ale wiedzieli gdzie szukać i naprawdę to znaleźli. Dla mnie super serwis.

Biedronka_4

Posty: 4

 
U mnie jak nie działały światła stopu to pojechałem na do mechanika i okazało się, iż to zepsuło się to cudo pod pedałem. Wymienili w pół rodziny, skasowali błędy i dalej mogłem sobie jechać. Polecam taki warsztat, bo znają się niezwykle dobrze. Nawet nie wiedziałem, iż tam coś takiego się odnajduje.

warter88

Posty: 7

 
Pamiętaj, że rozrząd to ważny element. Źle wykonana naprawa to koszty. Niech się tym zajmie serwis z prawdziwego zdarzenia i jeszcze jedna rada nie oszczędzać nigdy na częściach do rozrządu.

Jasio

Posty: 6

 
Sam wymieniam oleje i filtry, ale się na tym znam. Nie wszyscy wiedzą, jaki olej wlać, a co dopiero jak to zrobić, dlatego takim radze wybrać warsztat samochodowy.

Czesio

Posty: 21