picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

auto detailing Łódź, polecicie ?

auto detailing Łódź, polecicie ?

Chce nałożyć wosk na samochód, ale nie wiem jak się za to zabrać. Można to łatwo zrobić? Czy lepiej zlecić komuś?

Gruszek2

Posty: 1

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi wykonała firma http://dollarcar.pl i efekt jest niesamowity. Polecam ich, bo rzeczywiście znają się na wszystkim. Pomogli niezwykle.

Jarciow3

Posty: 23

 
Nie mam czasu dbać o samochód. Naprawy robię, bo muszę, ale lakier czy wnętrze? Mycie mi wystarcza i jesteśmy zadowolony. Nie jestem estetą, a samochód to dla mnie środek transportu jak każdy inny. To nie jest moja wizytówka jak żona.

Lupusx

Posty: 5

 
Uwielbiam dbać o swój samochód, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje sam. Korzystam z fachowych środków chemicznych, dzięki czemu udaje mi się uzyskać faktycznie super efekty.

jommen

Posty: 3

 
Nie mam czasu dbać o samochód. Naprawy robię, albowiem muszę, lecz lakier czy wnętrze? Mycie mi wystarcza i jesteśmy zadowolony. Nie jestem estetą, a samochód to dla mnie środek transportu jak każdy inny. To nie jest moja wizytówka jak żona.

edyta123

Posty: 7

 
Zleciłem odnowienie skóry w całym samochodzie i trzeba przyznać, że efekt jest rzeczywiście niezwykle dobry. Firma się przygotowała niezwykle dobrze. W poniektórych miejscach skóra była podniszczona, ale i tym się zajęli. Gdybym wiedział, że efekt końcowy będzie taki dobry to dawno temu był się do nich zgłosić żeby mi pomogli. Polecam.

Julian

Posty: 3

 
Mam nowy samochód, natomiast ma powłokę ceramiczną, bowiem chce żeby ten barwa zachował się na zawsze, a przyjemniej na czas, kiedy ja nim jeżdżę. Polecam dbanie o auto.

Dzidzia

Posty: 5

 
Można dbać o wnętrze, plastiki i lakier, natomiast do tego konieczne są pieniądze. Nie mam ich zbyt dużo, zatem nie dbam aż tak o samochód. Jeśli kiedyś nabędę sobie nowszy samochód to na pewno wykorzystać pomoc firmy, która robi to w procesjonalny sposób.

Marioleczka

Posty: 8

 
Byłem na korekcie lakieru w Łodzi i jestem zadowolony. Firma naprawdę wie jak to się robi. Nie kosztowało mnie to wcale dużo, a lakier wygląda jak nowy. Musze jechać do nich żeby mi wnętrze zrobili.

pawel253

Posty: 4

 
Zleciłem odnowienie skóry w całym samochodzie i trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę bardzo dobry. Firma się przygotowała bardzo dobrze. W niektórych miejscach skóra była podniszczona, ale i tym się zajęli. Gdybym wiedział, że efekt końcowy będzie taki dobry to dawno temu był się do nich zgłosić żeby mi pomogli. Polecam.

turysta00

Posty: 12