picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

chip tuning ciężarowe, poleci ktoś?

chip tuning ciężarowe, poleci ktoś?

Cześć. Czy zarekomendujecie mi firmę, której specjalność to chip tuning ciężarowe? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Justynka45

Posty: 5

 
Cieszę się, że istnieją firmy, dla których chip tuning Scania nie stanowi większego problemu. Wiadomo, że należy kierować się doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, które na temat poszczególnych firm pojawiają się w Internecie. Na drugi plan powinna schodzić wówczas cena takiej usługi. To moja opinia.

@_yyy111

Posty: 3

 
To firma, jaka będzie w stanie zaproponować Wam fachowy chip tuning Volvo: https://funwarechiptuning.pl/tabela-mocy/tabela-przyrostow-mocy-ciezarowe. Korzystałem z usług tego przedsiębiorstwa. Nie zawiodłem się - trzymają wysoki poziom!

krzysioo0

Posty: 6

 
Nie mam zdecydowanego faworyta, jeśli chodzi o firmy, jakie mogą zaproponować Wam chip tuning ciężarowe. Polecam zawsze sprawdzać opinie w Internecie.

jarcio00

Posty: 5

 
Nie miałem świadomości, iż możliwy jest chip tuning Daf. W moim wypadku przyniósł on bardzo porządne rezultaty. Widzę, iż nie tylko ja skorzystałem z takiej usługi, która przyniosła wiele korzyści. Moim celem było przede wszystkim obniżenie spalania - udało się!

Black_Riot

Posty: 16

 
Jestem zadowolony z tego, jak w moim aucie został przeprowadzony chip tuning Renault. Nie mam nic przeciwko, aby przekazać Wam namiary na serwis, z którego usług korzystałem. Napiszcie do mnie prywatną wiadomość, bo nie będę tutaj nikogo reklamował :)

Fejron

Posty: 13