picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy do Niemiec, która firma ?

busy do Niemiec, która firma ?

Dzień dobry, poszukuje namiarów do firmy, która oferuje busy do Niemiec. Zależy mi, aby kierowca przyjeżdżał pod dokładny adres.

Hymnny4

Posty: 1

 
Dla mnie dużym plusem w przewozie osób do Niemiec z niektórymi firmami jest to, że można czasem zabrać więcej rzeczy niż to jest w limicie bagażowym. Takie sytuacje najlepiej załatwić kilka dni przed wyjazdem.

Fanatyk

Posty: 2

 
Ja mogę polecić Ci przewoźnika międzynarodowego, który oferuję przewóz osób do Niemiec. Moja prawie cała rodzina korzysta z ich usług, bowiem wszyscy mieszkamy na terenie Niemiec. Panowie zawsze są na czas, nigdy nie robili problemu z większym bagażem. https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/

czeski

Posty: 3

 
Wybieraj firmy, które mają nowocześniejsze busy do Niemiec. Są wygodniejsze, a jazda w nich przypomina podróż samochodem. Wszystkie posiadają klimatyzację, a często także można korzystać z darmowego Wifi.

wisła05

Posty: 9

 
Niewątpliwie korzystanie z busów do Niemiec jest o wiele wygodniejsze niż jeżdżenie autokarem. Postoje są częstsze oraz szybciej się jest pod wskazanym adresem.

duncejj

Posty: 26

 
Dla mnie dużym plusem w przewozie osób do Niemiec z niektórymi firmami jest to, iż można nieraz zabrać wiecej rzeczy niż to jest w limicie bagażowym. Takie sytuacje najlepiej załatwić kilka dni przed wyjazdem.

Szkolić23

Posty: 35

 
Ja również jak najbardziej polecam Ci przewozy do Niemiec busem. Podróż jest zdecydowanie krótsza i wygodniejsza.

Klasowe34

Posty: 6

 
W internecie można znaleźć wiele przydatnych opinii o firmach z twojego województwa, które oferują przewozy osób do Niemiec. Możesz również zadzwonić do danego przewoźnika, on na pewno udzieli Ci informacji.

matek562

Posty: 8

 
Ja również jak najniezwyklej polecam Ci przewozy do Niemiec busem. Podróż jest zdecydowanie krótsza i wygodniejsza.

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o firmy, które proponują przewóz osób do Niemiec to na niektóre trzeba rzeczywiście uważać. W poniektórych można się spotkać z totalnym chamstwem.

Black_Riot

Posty: 6