picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy do Niemiec, oferta

busy do Niemiec, oferta

Polecacie, jakieś konkretne firmy, które oferują busy do Niemiec? Niedugo wybieramy się z moją żona na kilka dni do rodziny i poszukujemy sprawdzonego przewoźnika.

alidomus

Posty: 1

 
Najlepiej to odnajdź jedną firmę, jaka oferuje transport osób do Niemiec i się jej trzymaj. Poniektórzy przewoźnicy proponują np. 6 kurs gratis. Więc z taką firmą opłaca się jeździć.

Adi666

Posty: 5

 
Ceny za busy do Niemiec nie są takie wysokie, wszystko zależy od danego przewoźnika oraz województwa. Ja na Twoim miejscu bym szukał firmy transportowej w twojej okolicy.

codePerformance

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o transport ludzi do Niemiec to wybieram zawsze busy, a nie autokary. Podróż w busie trwa o dużo krócej i podwożona jestem pod sam dom. Z autokarami różnie to bywa.

codePerformance

Posty: 11

 
Polecam Ci jak najbardziej tą firmę do przewozu ludzi za granicę https://www.beatabus.pl/przewozy-osobowe-do-niemiec/. Jeżdżę z nimi już od pewnego czasu i jestem zadowolona. Cały czas stała cena, kierowcy mili i zawsze na czas. Zadzwoń do nich i umów konkretny wyjazd.

Klarka

Posty: 4

 
Niektóre firmy, które oferują przewóz osób za granicę mają atrakcyjne ceny. W internecie powstało wiele porównywarek odnośnie przewoźników. Możesz też zobaczyć, czy u Ciebie w mieście nie ma kogoś, kto jeździ często do Niemiec.

mustafus

Posty: 5

 
Ja wybierając busy do Niemiec, sprawdzam jakimi samochodami jeżdżą, czy jest jak podłączyć sobie telefon i najważniejsze, czy jest klimatyzacja. Oczywiście również istotną kwestią jest cena.

Marioleczka

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż zawsze szukam jednej firmy, którzy proponują przewóz ludzi i się jej trzymam poprzez wiele lat. W wielu przypadkach jak zmieniłam firmy, było tylko coraz gorzej. Zdarzały mi się sytuację, iż byłam umówiona z jednym panem, który nie przyjechał i nie odbierał telefonów.

dziobuś

Posty: 3

 
Ja przed wyjazdem zawsze patrzę na opinie w internecie na temat transportu ludzi do Niemiec. Niewątpliwie również sprawdzam ceny danej firmy.

orange777

Posty: 5

 
Bardzo dużo firm w Polsce oferuje przewóz osób za granicę. Trzeba popatrzeć wiele opinii, aby trafić na porządną firmę. Zawsze możesz zadzwonić do wybranej firmy i zapytać o szczegóły oraz cenę podróży. Koszt przejazdu zazwyczaj jest różny, a wszystko zależy od tego skąd dokąd jedziesz.

namok

Posty: 3