picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy do Niemiec, gdzie szukać ?

busy do Niemiec, gdzie szukać ?

Chce się dostać do Niemiec, ale nie wiem czy brać busa, autobus czy może pakować się w auto i jechać?

jarcio00

Posty: 2

 
Doświadczone busy do Niemiec zachodniopomorskie można odszukać tutaj https://www.bus-do-niemiec.pl/koscierski-bus-czyli-pare-slow-o-nas-wyjazd-do-niemiec/. W tej firmie mają niesłychanie dobrze przygotowane wozy i niesłychanie doświadczonych kierowców. Polecam ich.

xacti

Posty: 12

 
Nawet, jeżeli jedzie pięć osób samochodem to wolę busa. Dlaczego? Przede wszystkim, wobec tego iż można się odstresować, tutaj zawsze jeden czy dwóch będzie prowadzić. W busie prowadzi kierowca, a my śpimy i odpoczywamy. Według mnie komfort ma znaczenie i bus na pewno go nam umożliwi.

TomekK

Posty: 28

 
Zawsze można pojechać samochodem nawet do Bielefeld, ale to nie ma sensu. Daleka trasa jest bardzo męcząca, dlatego lepiej polecać na przewozach osób do Niemiec. Firma jest doświadczona, dlatego jest w stanie nam bardzo szybko pomóc w transporcie.

urszulka

Posty: 3

 
Dawno nie jeździłem do Niemiec do pracy, dlatego nie wiem jak to dzisiaj wygląda, ale dawniej było kilka firm, które się tym zajmowały. Znajomy kilka lat temu jechał po samochód to też wziął busa. Kierowca zawiózł go w konkretne miejsce i wrócił do kraju swoim nowym samochodem. Jest to rozwiązanie praktyczne.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Nie chce jeździć busem, albowiem nasłuchałem się dużo opinii. Wolę wybierać swój samochód. Sam nie jeździe, albowiem zawsze jest nas grupa i wcale więcej nie wychodzi, wobec tego mnie samochód się bardziej opłaca.

messio66

Posty: 8

 
Z zachodniopomorskiego do Niemiec można się bezproblemowo pozyskać. Jeżeli chce ktoś jechać do Berlina to można wziąć własne auto, lecz jeżeli ma to być daleko to lepiej postawić na busa, bo wychodzi to o mnóstwo, mnóstwo taniej. Jest komfortowo i bezpiecznie dla wszystkich.

Marioleczka

Posty: 4

 
Kilka razy zapędziłem się na zachodnią część Niemiec i dojechać samochodem się bez wątpienia da. Zmęczony byłem bardzo, wobec tego teraz już bym się na to nie zdecydował. Lepszym i tańszym rozwiązaniem jest wybrać busa. Tak faktycznie bus szybciej dojedzie na miejsce niż my swoim samochodem.

FalaSmiechu

Posty: 21

 
Busy trzeba wybierać po sprawdzeniu i to bardzo dokładnym firmy. Nie może to być nikt przypadkowy tylko ktoś, kto ma doświadczenie i odpowiednie pojazdy.

Oct714

Posty: 11

 
Według mnie, jeżeli ktoś jedzie do Niemiec to tylko busem. Samemu jechać gdzieś daleko? Jaki to ma sens? Paliwo jest niezwykle drogie i do tego jeszcze zmęczenie dochodzi.

Złoty

Posty: 3