picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naprawa skrzyni biegów

naprawa skrzyni biegów

Długo się zastanawiałem czy decydować się na auto z automatyczną skrzynią biegów i teraz zaczynam jednak tej decyzji żałować, bo się okazuje, że coraz częściej mam z nią problemy, a nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego serwisu, żeby się za to wziął i porządnie naprawił. Jak macie coś sprawdzonego, gdzie ewentualnie można naprawić skrzynię Power shift to dajcie znać.

Antekkk

Posty: 2

 
Naprawa automatu to jednak inna bajka i koniecznie musisz znaleźć kogoś kto będzie w stanie to zrobić profesjonalnie . Dlatego najlepiej wybrać jakiś serwis, który w tego typu autach się specjalizuje, jest większa szansa na szybką diagnozę problemu potem sprawną naprawę takiego samochodu.

pawel253

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o automaty to ja po swoich problemach z takimi autami unikam jednak ich kupowania bo jest ciężko znaleźć kogoś kto na tyle zna budowę takich skrzyni, że będzie w stanie je faktycznie sprawnie naprawić.

Elumino56

Posty: 5

 
Nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o automaty, ale wydaje mi się, że to jednak dość skomplikowana sprawa i mechanizm dużo bardziej złożony niż zwykła skrzynia manualna więc jak chcesz to dać do serwisu czy naprawy to poszukaj kogoś kto faktycznie temat dobrze zna.

Fejron

Posty: 18

 
Całkiem sporo jest obecnie takich serwisów, które zajmują się typowo autami z automatem. Jednak takie samochody z tego typu skrzynią obecnie są coraz częściej spotykane i ludzie tez się do nich przekonali wiec faktycznie te serwisy też są obecnie potrzebne.

Alfonsik5

Posty: 11

 
Może sprawdź sobie jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o serwis www.autodrive.pl . Zajmują się właśnie skrzyniami automatycznymi i możesz liczyć na to, że będą w stanie również twoją skrzynią się profesjonalnie zając. Serwis, który faktycznie działa na wysokim poziomie, dobrze zna temat więc można liczyć na profesjonalną naprawę.

Kowalski

Posty: 7

 
Spokojnie coś tam sensownego można znaleźć jeśli chodzi o serwisy, które robią automaty, ale na pewno warto sprawdzić opinie i faktycznie dowiedzieć się jak to wygląda, by nie nadziać się na serwis, który mieni się jako profesjonalny a w rzeczywistości taki nie jest.

de99ial

Posty: 5

 
Polecam wszystkim znalezienie serwisu, który automatami się zajmuje na co dzień i tam najlepiej będzie oddać auto bo można w sumie liczyć na największą wiedzę jeśli chodzi o to jak automat pracuje i tym samym też taki serwis będzie w stanie lepiej zająć się autem.

090913123

Posty: 17

 
Sporo aut z automatami się obecnie sprzedaje więc jak będziesz zainteresowany to z zakupem problemu nie będzie. Aut jest więcej więc w teorii tez nieco łatwiej to wygląda jeśli chodzi o ogarnięcie kwestii związanych z naprawą, bo serwisy też zaczynają się liczniej pojawiać.

Andziaaan

Posty: 6