picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy do Niemiec, poleci ktoś ?

busy do Niemiec, poleci ktoś ?

Witam. Co sądzicie o busach do Niemiec? Czy to rzeczywiście w porządku transport? Jeśli jeździcie, to z jaką firmą. Napiszcie. Bardzo dziękuję.

stopiw7

Posty: 1

 
Ja też korzystam z busów zachodniopomorskich. Jeździmy często do Niemiec. Wybieramy zawsze najtańszą aktualnie ofertę i nigdy nie mieliśmy żadnej przykrej niespodzianki. Busy są teraz naprawdę komfortowym transportem.

Yuri20

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec, to super sprawa. Najpierw jeździliśmy własnym transportem, ale to nie było opłacalne nawet przy większej grupie osób. Teraz wychodzi taniej, a ponad wszystko chwalimy sobie szybkość, bezpieczeństwo i wygodę podróży, bo jednak podróż trochę czasu trwa :)

VaPeR23

Posty: 14

 
Sprawdź sobie tę firmę przewozową https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/przewoz-transport-osob-na-trasie-leba-szczecin-berlin-do-stuttgart/. Super przewoźnik, któremu zaufałem już kilka lat temu i nie mam zamiaru niczego zmieniać. Korzystamy z niedrogich przewozów do Niemiec.

edward00

Posty: 8

 
Z doświadczenia polecam busy do Niemiec, bo to świetny transport, który jest także w naprawdę świetnej cenie. Przy grupach zorganizowanych można oszczędzić pieniądze, a jak jeździsz regularnie sam, to też ci dają jakieś upusty.

Alexxisss

Posty: 32

 
A miałem nadzieję na szybką pomoc. Tak czy w przeciwnym wypadku , może jeszcze ktoś się odezwie. Po prostu boję się sięgnąć z pierwszej lepszej firmy transportowej, bo wiadomo, iż różnie bywa z tymi przewozami do Niemiec, a ceny też bywają różne.

Abaddon616

Posty: 39

 
Dokładnie, ale powiem ci, że busy pomorskie są najtańsze i można porównać oferty, ceny i wybrać coś naprawdę okej. Nie mam doświadczenia z busami do Niemiec, ale z innymi państwami jest podobnie. Po prostu postaw na sprawdzonego, doświadczonego przewoźnika, który ma dobre opinie.

TomekK

Posty: 8

 
Gdybym miał regularnie korzystać z busów do Niemiec, to na pewno musiałaby to być sprawdzona firma transportowa, a nie pierwsza z brzegu, jaka ogłasza się, albowiem ma kasę na reklamę ;) Dla mnie liczy się bezpieczeństwo. Nie jeżdżę starymi busami. Koniecznie muszę wiedzieć, iż to auta sprawne technicznie, a i kierowcom można zaufać :D

Marioleczka

Posty: 8

 
Dokładnie, ale powiem ci, iż busy pomorskie są najtańsze i można porównać oferty, ceny i wybrać coś naprawdę okej. Nie mam doświadczenia z busami do Niemiec, ale z innymi państwami jest podobnie. Po prostu postaw na sprawdzonego, profesjonalnego przewoźnika, który ma idealne opinie.

Elumino56

Posty: 5