picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

mechanik szczecin, poleci ktoś ?

mechanik szczecin, poleci ktoś ?

Poszukuje mechanika ze Szczecina, co zna się na rozrządach. Mamy auto na łańcuchu i nie wiem czy już wymieniać go czy nie?

Fanatyk

Posty: 1

 
Miałem auto na gaz i nigdy więcej. Ciągle były problemy. Dobrze, że miałem mechanika w Szczecinie i on mógł mi naprawić silnik. Trochę mnie to kosztowało.

namok

Posty: 8

 
Nie znam się na naprawach, lecz wiem, że jest mechanik ze szczecina, który zna się na rzeczy. Ceny ma atrakcyjne i szybko działa. Na nieszczęście żeby się do niego dostać często trzeba ustawić się w kolejce. To tylko potwierdza, że zna się na naprawach i klienci chętnie z jego usług korzystają. Wyśle potem namiary na ten warsztat samochodowy.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Nie jest wcale łatwo znaleźć mechanika w Szczecinie. Niby jest ich dużo, ale specjalistów jak na lekarstwo. Trzeba dobrze szukać. Najlepiej jest czytać opinie. Wtedy wiadomo, kogo polecają te osoby, które z usług warsztatu samochodowego korzystają. Kierujemy się, jakością napraw, a nie tylko tym ile mają nas kosztować.

minus56

Posty: 4

 
Wybór mechaników w Szczecinie jest niezmiernie wiele. Na pewno każdy znajdzie dla siebie takiego, który jest najlepszy. Każdy ma własne kryteria i oczekiwania.

labuh

Posty: 4

 
Jeśli są problemy z silnikiem to mechanik ze szczecina z tej strony https://auto-mis.szczecin.pl nam pomoże. Przynajmniej mnie pomogli i jestem bardzo zadowolony.

Czarek

Posty: 28

 
Według mnie samemu to się zawieszenia nie sprawdzi. Jak się jedzie to są inne siły. Trzeba jechać do mechanika i on jest w stanie to wszystko zbadać. Ceny takich napraw naprawdę nie są wysokie.

Bienkus

Posty: 29

 
Nigdy nie bawię się w naprawy silników. Wolę wymieniać na inny z jakiegoś nieużytego samochodu. Wtedy nie mam problemów przez kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów. Według mnie to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Naprawa nigdy nie wiadomo jak się zakończy i jakie będą efekty.

aluś44

Posty: 6

 
Mnie pomógł mechanik ze Szczecina. Samochód nie miał mocy i okazało się, że odma jest zapchana. Zapłaciłem niedużo i samochód jeździ tak jak wcześniej. Polecam.

Aniusiaaa1

Posty: 13