picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

serwis automatycznych skrzyń biegów, gdzie warto ?

serwis automatycznych skrzyń biegów, gdzie warto ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, który serwis automatycznych skrzyń biegów powinienem wybrać. Polecicie jakiś?

grysssik

Posty: 1

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi traktujące między innymi na temat tego, ile może kosztować w przypadku automatycznej skrzyni biegów diagnostyka komputerowa. Miałem wrażenie, że będzie to kilkaset złotych. Okazało się na szczęście mniej.

labuh

Posty: 8

 
W Krakowie najlepszy serwis automatycznych skrzyń biegów znajdziecie z całą pewnością pod tym adresem: https://www.automotocentrum.com.pl/uslugi/skrzynie-automatyczne. Nie będziecie zawiedzeni :-)

ilor45

Posty: 5

 
Na ten moment nie jestem w stanie polecić żadnego serwisu automatycznych skrzyń biegów kraków i mam nadzieję, że tak pozostanie. Do tej pory moja skrzynia pracuje idealnie :)

Adam 105

Posty: 23

 
Mam wątpliwości, kogo wybrać w Krakowie, ponieważ interesuje mnie usługa tj. automatyczna skrzynia biegów i kontrola oleju. Zabieram się za lekturę Waszych porad.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Czasami zdarza sie, iż automatyczna skrzynia biegów i regeneracja jej to jedyna droga. Tak było w przypadku mojego Peugeota. Na szczęście całkiem przypadkowo trafiłem na serwis, który sprostał moim oczekiwaniom w stu procentach. Wkleję Wam wkrótce link do ich strony WWW.

StaryChemik

Posty: 16

 
Możecie weselić się tym, że jeśli chodzi o diagnostykę automatycznych skrzyń biegów to w Krakowie panuje całkiem spora konkurencja. Nie da się ukryć, iż ma ona pozytywny wpływ także na jakość świadczonych usług, jak i ofertę cenową. Pozdrawiam serdecznie.

TomekK

Posty: 6

 
Bardzo cieszę się, że w Krakowie automatyczną skrzynię biegów naprawić są w stanie również profesjonaliści. Widać, że przynajmniej część osób, które wypowiadają się w obrębie tego forum dyskusyjnego jest w pełni zadowolona z usługi. Jakość kosztuje.

benia

Posty: 5