picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OPONY DO MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

OPONY DO MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Jak to u was jest. Kupujecie opony na Allegro, czy raczej wolicie przez konkretny sklep internetowy? Plusy, minusy waszym zdaniem każdego podejścia?

Phylu

Posty: 2

 
Myślę, że niedługo polski rynek zaleją opony białoruskie i warto w sumie brać, bo dość niezła propozycja.

edek

Posty: 7

 
Belshina to opony budżetówki, ale przyznam niezłe i coraz więcej osób widzę w ciężarówkach zakłada na testy zamiast azjatyckich. Zostawiam ci kontakt telefoniczny do gościa, od którego zamawiam białoruskie opony i wszystko zawsze jest spoko 508 926 737. Na pewno dobrze ci doradzi.

derums3

Posty: 4

 
Moim zdaniem na Allegro to warto potwierdzić po prostu komentarze pozytywne, a zamawiać w sklepie internetowym, bo z reguły jest taniej, a i rabat może wpadnie jakiś przy założeniu konta, czy przy pierwszych zakupach.

@marcelko

Posty: 15

 
Pomyśl sobie na czym ci najbardziej zależy. U mnie priorytet ma odporność bieżnika na ścieranie i optymalna jazda po asfalcie, często betonie. Dodatkowo teraz warto analizować opony pod kątem szybkiej naprawy, regeneracji.

tigra32

Posty: 7

 
Powiem tylko krótko, że do maszyn budowlanych to obowiązkowo radialne opony. Będziesz miał znacznie niższe koszty paliwa, no i dość spory komfort prowadzenia. Jak coś ciężkiego przewozisz to wtedy jakieś dedykowane diagonalne mogą się sprawdzić dopiero.

PiSi

Posty: 24