picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

auto detailing łódź, gdzie szukać ?

auto detailing łódź, gdzie szukać ?

Hej. Mam pytanie do osób, które korzystały z usług auto detailingu. Może znacie jakiegoś sprawdzonego usługodawcę w Łodzi?

Laleczka

Posty: 1

 
Na pewno muszę sprawdzić, co to dokładnie za detailing. Mojemu autku przydałyby się kompleksowe działania, żeby zaczęło wyglądać ;) Tu chodzi pewnie o pranie tapicerki i powlekanie lakieru specjalnymi powłokami. Gdzieś już czytałem o tych usługach w Łodzi.

Złoty

Posty: 5

 
A o czym dokładnie mówicie? O jakiej usłudze auto detailingu? Korzystałem w Łodzi z hydrofobizacji szyb. Daje niesamowite efekty. Nie tylko w postaci krystalicznie czystych szyb, ale też w kwestii bezpieczeństwa jazdy w deszczu.

tigra32

Posty: 9

 
Korzystałem z czyszczenia auta i prania tapicerki. Jeszcze nigdy nie byłem tak usatysfakcjonowany, jak właśnie teraz. Naprawdę to detailing z górnej półki, czyli usługi, którymi trudnią się fachowcy w Łodzi. Widać, iż działają profesjonalnie i używają porządnej klasy kosmetyków. Żona nie posiada się z radości ;) Polecam.

pawel253

Posty: 2

 
Polecam tę firmę www.dk-detailing.pl. W branży detailingu w Łodzi działają od dawna. Doświadczona firma, która ma szeroką ofertę usług. Jeśli chcesz jak najlepiej przygotować auto do sprzedaży, to gorąco polecam tego usługodawcę.

djramu

Posty: 4

 
O widzę, że jest tu mowa o najlepszej usłudze, z jakiej ostatnio korzystałem. Naprawdę to super czyszczenie samochodu, którego nie da się porównać z tradycyjnymi metodami, jakie znamy. W branży auto detailing powstaje coraz więcej firm w Łodzi.

Miki

Posty: 3