picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

djramu

Posty: 18

 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy a mianowicie chodzi o korę sosnową, co myślicie o niej i jej zastosowaniu w ogrodach i sadach? Dobrze się sprawdza i nie przepuszcza chwastów? Możecie się wypowiedzieć na dany temat?

Jest to dla mnie ważne gdyż nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

jajajosz12

Posty: 31

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja nabyć hurtem jednak jeszcze trochę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Andrzeju45

Posty: 19

 
Moja mama bardzo pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją zakupić gdyż usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was bardzo abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie kupić daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

FFelxus

Posty: 32

 
Cześć, niesłychanie potrzebna jest mi kora sosnowa do ogródka. Moja mama robi dzisiaj porządki właśnie na dworze i wobec tego pilnie jest nam ona potrzebna. Będę wam niesłychanie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat.

Czekam na nie z niecierpliwością. Liczę na wasze szczere odpowiedzi, zależy mi również na przyzwoitej cenie oraz perfekcyjnej jakości.

Zygzaczek2

Posty: 31

 
Cześć, co sądzicie o korze sosnowej w ogrodzie? Macie może ją u siebie? Jak się sprawuje? Jesteście zadowoleni czy raczej nie? Polecacie taki zakup? Będę niesłychanie wdzięczna jeżeli udzielicie mi odpowiedzi na wyżej postawione pytania.

Z góry niesłychanie dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam, czekam z niecierpliwością.

Programista

Posty: 16

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

Lizerazzz

Posty: 23

 
Cześć, poszukuje jakiegoś dobrego sklepu, w którym znajdę korę sosnową pod krzewy. Zależy mi niezwykle na jakości oraz na przystępnej cenie. Będę wam niezwykle wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat oraz niezwykle proszę o opinię na temat kory sosnowej.

Pozdrawiam i dziękuję.

Rebkaa2

Posty: 29

 
Cześć wszystkim,

niedawno też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej kory do ogrodu pod krzewy, jednak moja koleżanka podpowiedziała mi, że warto kupić korę sosnową w ilości hurtowej gdyż tak się opłaca, zrobiłam tak i jestem w stu procentach zadowolona.

zoferek

Posty: 35

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to niezwykle dobrą korę za małe pieniądze można kupić w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam cel też tam kupić daną rzecz lecz musze jeszcze troszkę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, iż wam choć troszkę pomogłem.

tubbytimmy1

Posty: 33