picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

borówka amerykańska wysoka sadzonki, znacie ?

borówka amerykańska wysoka sadzonki, znacie ?

Witam serdecznie. Szukam sprawdzonego zakupu sadzonek świerka pospolitego. Potrzebny na działkę. Jak coś, czekam i dziękuję.

dziubbek56

Posty: 2

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o mnóstwo ładniejszy :)

bodeksus

Posty: 14

 
Oprócz owoców jest dla mnie ważny wygląd. Właśnie zatem szukam propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to naturalnie chętnie dowiem się, co należałoby umieścić w ogrodzie.

pawel253

Posty: 6

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś nabyć? Jak coś, to piszcie, bowiem już chyba czas na sadzenie :D

plertoo3

Posty: 7

 
Żywą choinkę na święta można zakupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, albowiem wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również umieścić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, szczególnie że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, iż masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Faktycznie lepiej nawet online kupić w hurtowni.

21gregorek

Posty: 15

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie wywołuje mi kłopotów w uprawie, wobec tego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, albowiem masz pewność dobrej jakości.

wrrraak22

Posty: 7

 
http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php to link do gospodarstwa ogrodniczego. Zakupisz tu szczególnie jakościowe sadzonki borówki amerykańskiej. Polecam, albowiem osobiście u nich kupuję. Jest ok.

Yuri20

Posty: 10

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe która jest cena i czy mają znaczny wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

syrena88

Posty: 4