picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

czyszczenie dachów

czyszczenie dachów

Witam, mój dach z racji wieku już trochę wygląda nieestetycznie i przyszedł czas, by go wyczyścić. Czy możecie polecić jakaś firmę, która zrobi to naprawdę rzetelnie?

iravau

Posty: 25

 
Fajnie jest wyczyścić elewację, bo przywracasz tym samym nowoczesny wygląd, nawet starszym budynkom.

AgnieszkaM

Posty: 15

 
Najlepszy detergent pasujący do powierzchni połączony z ogromną temperaturą odnowi każdy dom i dach. Nie ma co do tego wątpliwości. Od siebie polecam gości z nowulski.pl , bo posiadają taki asortyment.

Wraczki333

Posty: 23

 
Lepiej zapłacić i mieć problem z głowy niż ryzykować uszkodzenia ciała. Ja i tak dachu sam nie sprzątam, bo mam lęk wysokości. Namiary na dobrego wykonawcę możesz znaleźć w branżowych katalogach www.

ghjss

Posty: 38

 
Moim zdaniem nie tylko zwykły człowiek powinien zadbać o czystość własnego podwórka i domu. Widzicie, co się dzieje teraz w miastach? Jaki syf? Firmy czyszczące to musi być świetny biznes :)

Rrafii

Posty: 25

 
Porównaj sobie wygląd budynku przed i po wykonaniu usług czyszczących. To zupełnie inna jakość. Wiele firm i osób prywatnych stosuje taką pomoc, żeby zwiększyć sugerowaną wartość nieruchomości. Sam się nad tym mocno zastanawiam.

Makus16

Posty: 22

 
Polecam myjkę wysokociśnieniową, najwyższej klasy. Posprzątasz nią kostkę brukową, elewację, dachy. Wszystko, co chcesz :)

Mmatckhew

Posty: 22

 
Jak masz syf na dachu to tak zaczniesz się kojarzyć w sąsiedztwie. Nie wiesz jacy są dzisiaj Polacy?

Mampomysla

Posty: 29

 
Cena usług czyszczących zależy od skomplikowania dachu i ogólnie budynku. Teraz ludzie projektują jakieś niecodzienne domy, a później wydają masę kasy na ich ogarnięcie. Śmieszne ;)

HalskiPol

Posty: 27

 
Mam bardzo dobre doświadczenia z firmą czyszczącą www.nowulski.pl . Wpadają do Ciebie, oceniają szkody, proponują darmowy pokaz umiejętności, a później jeszcze stosują impregnację. Cały dom plus działkę w jeden dzień skończyli i od kilku sezonów nie mam kłopotów ze stanem technicznym dachu. Wszystko śmiga i nie brudzi się tak bardzo, jak kiedyś.

HaNzo

Posty: 36