picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

MyCleanPoint

MyCleanPoint

Witam, czy ktoś kojarzy skuteczne żele antybakteryjne do rąk z dozownikiem? Coś co można zamontować w miejscu pracy?

1977catophoby

Posty: 28

 
Dozownik plus pachnący żel do rąk i reklama to majstersztyk marketingowy. Zastosujesz w biurze, na targach, spotkaniach otwartych, konferencjach. Po prostu wszędzie. Mam dwa takie urządzenia w mniejszym i większym formacie. Praktycznie niezniszczalne.

Kruczek23

Posty: 38

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

Rrafii

Posty: 25

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

idzepeto

Posty: 24

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

Marcelek2

Posty: 24

 
A wiesz ile syfu przenosi się w przestrzeni miejskiej? Samorządy powinny inwestować w dozowniki i informować na nich o skutkach chorób wynikających z braku higieny.

Rebkaa2

Posty: 29

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

aWąski

Posty: 26

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

Olekk

Posty: 22

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

Klarcia34

Posty: 23

 
Warto na eventach wykorzystywać urządzenia do szybkiego mycia rąk, bezdotykowego, bo dobrze się kojarzą z firmą, która je wystawia.

1977catophoby

Posty: 24