picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ekoszamba

Ekoszamba

Gdzie można w konkurencyjnej cenie dostać zbiornik bezodpływowy na odpady komunalne? Ma ktoś doświadczenie w tym temacie i może mi rzetelnie doradzić?

PucH2

Posty: 19

 
Mój szwagier właśnie zamawia sobie przydomową oczyszczalnię, to mogę do ewentualnie podpytać, co, gdzie i jak :)

oponki23

Posty: 28

 
Mogę powiedzieć, ze swoje doświadczenia. Ja zamawiałem szambo od marki http://www.ekoszamba.eu i mogę ich polecić, zwłaszcza jeśli chodzi o większe zbiorniki dla gospodarstw rolnych. Szybka dostawa, atesty, prosty montaż. Ogólnie pozytywne zaskoczenie.

Krasny

Posty: 24

 
Szambo ekologiczne do swojego gospodarstwa rolnego zamówiłem od firmy http://www.ekoszamba.eu, także ich mogę polecić. Dobry kontakt telefoniczny, udało się wynegocjować rozsądną cenę. Zbiorniki robią z laminatów poliestrowo-szklanych, które gwarantują wysoką wytrzymałość.

anop33

Posty: 25

 
No teraz produkują rzeczywiście bezpieczne, ekologiczne zbiorniki bezodpływowe. Jeszcze kilka lat temu to naprawdę te systemy pozostawiały sporo do życzenia. Częste awarie, pęknięcia, wysięki i te sprawy. Nic przyjemnego;p

Ppako72

Posty: 37

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

morssssik

Posty: 27

 
Z tego co wiem, to oczyszczalnie przydomowe nie są takie drogie. Gdzieś widziałem ofertę, że oczyszczalnia o pojemności 2 metrów sześciennych kosztuje już około 3 tysiaków.

1977catophoby

Posty: 28

 
Osobiście polecam sprawdzić najnowszą ofertę producenta www.ekoszamba.eu.

Kupowałem u nich szambo do odprowadzania odpadów komunalnych i jestem zadowolony. Cenowo wyszło przystępnie, a sam zbiornik jest z najlepszych tworzyw, szczelny i dzięki temu bezpieczny.

tubbytimmy1

Posty: 33

 
Jestem w miarę zaznajomiony z tematem, bo w zeszłym roku kupowaliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków do naszego domku na Mazurach...z dala od miasta, więc sieci ze ściekami nie ma. Polecam firmę www.ekoszamba.eu. Szybki i sympatyczny kontakt, sprawny montaż oczyszczalni i fajna cena jak za takie bezobsługowe rozwiązanie.

Pipolek3

Posty: 29

 
Mamy w planie montaż przydomowej oczyszczalni i właśnie zbieram opinie na temat producentów. Szczególnie zależy mi na wysokim bezpieczeństwie takich konstrukcji, żebyśmy się nie potruli...

NEO-klara

Posty: 24