picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

usługi remontowe myślenice, jaka firma ?

usługi remontowe myślenice, jaka firma ?

Szukam dobrej firmy, która oferuje usługi remontowe w Myślenicach. Zależy mi na profesjonalnej ekipie remontowej.

89ostry89

Posty: 4

 
No dobra, ale które remonty polecacie. Gdy przyglądałem się ofertom w Myślenicach, to widzę, że sporo jest nowych firm mnie zupełnie nieznanych. Mam obawy co do wyboru. Przeglądałem też oferty w Dobczycach i jakoś nic mnie nie zaciekawiło za bardzo.

DaNceR

Posty: 2

 
Oj tak z elewacjami budynków jest krucho w sezonie. W tamtym roku naczekałem się na ekipę z Myślenic, zanim ogarnęła wcześniejsze zlecenia. Nie ma to jak uprzednio ustalić termin, tym bardziej gdy pragniesz skorzystać z dobrego fachowca.

mokwas

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o usługi wykończeniowe w Myślenicach, wiem dobrze, jaka jest posucha w branży :D Udało mi się odnaleźć rzeczowych fachowców. Szkoda nie polecić tej firmy https://me-mo.pl/usuwanie-szkod.html. Mam nadzieję, iż pomogę. Mnie też zależało na kimś, kto punktualnie będzie się zjawiał i sprawnie realizował remont.

tigra32

Posty: 14

 
Oj tak z elewacjami budynków jest krucho w sezonie. W tamtym roku naczekałem się na ekipę z Myślenic, zanim ogarnęła wcześniejsze zlecenia. Nie ma to jak wcześniej ustalić termin, tym bardziej gdy chcesz skorzystać z dobrego fachowca.

Oct714

Posty: 8

 
To szybko podeślij link. Może zajmują się też układaniem paneli i glazurą. Potrzebowałbym umówić się z kimś w Myślenicach na termin, na naprawdę sprawne i szybkie prace.

AdiXer92

Posty: 15