picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

okna aluminiowe, polcicie firmę?

okna aluminiowe, polcicie firmę?

Czy okna aluminiowe warto kupować? Wiem, że są drogie, ale z drugiej strony trwałe i byłbym wdzięczny gdyby ktoś się w tym temacie wypowiedział.

elusia

Posty: 1

 
Mam bardzo dobrze wykonane okna pcv i powiem, że dają radę. Mrozy im nie straszne, dlatego następnym razem też takie wybiorę. Wolę plastiku, bo nie sprawia mi problemów tak jak drewno. Nie mam czasu na jakieś konserwowanie takiego drewna.

bertys

Posty: 4

 
Ofertę na okna aluminiowe znajdziesz w tej firmie https://domwill.eu i jest usatysfakcjonowany. Miał wielkie okna do salonu i aluminium było najlepsze. Widziałem te okna i prezentują się naprawdę super. Chciałbym takie mieć, ale mam kawalerkę to raczej na razie nie wchodzi to w grę. Może kiedyś?

Rico

Posty: 4

 
W Lublinie jest firma, która ma wszystko przygotowane i okna i drzwi zawsze u nich wybieram coś. Jak znajdzie namiary to podeśle i będziesz mógł się z nimi skontaktować?

Radziu

Posty: 12

 
Zgadzam się, że porównanie jest niezwykle ważne, a akurat w Lublinie to odszukasz firmę, która ma wszystkie rodzaje okien i na pewno wybierzesz u nich to, co jest Ci potrzebne. Tanio czy drogo wszystko mają.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Mam niezwykle dobrze wykonane okna pcv i powiem, iż dają radę. Mrozy im nie straszne, dlatego następnym razem też takie wybiorę. Wolę plastiku, bowiem nie powoduje mi kłopotów tak jak drewno. Nie mam czasu na jakieś konserwowanie takiego drewna.

Maciusinski

Posty: 28

 
Mam okna pcv nie wiem czy pięciokomorowe czy więcej. Nie zwracałem uwagi na to, co kupuje. Po prostu poszedłem do firmy, która ma okna i mówię, że chce najlepsze, jakie jest dostępne i właśnie takie mi dali. Jesteśmy z niego zadowolony, bo mam je od lat i nic się nie dzieje.

egerdi

Posty: 16

 
Najlepiej wybierać okna czy drzwi w firmie, która ma dużą ofertę. Wtedy można porównać parametry, bo nie zawsze to, co drogie musi być najlepsze. Przekonałem się o tym kiedyś.

Klarka45

Posty: 8

 
Jeżeli szukasz okien pcv to zawracaj uwagę na ramę czy jest stabilna no i znaczące jest to jak wiele ma szyb. U mnie mają po trzy szyby i za ogrzewanie mieszkania płacę od razu o wiele mniej. Jestem usatysfakcjonowany z takich okien, dlatego Tobie też to polecam.

basiulka45

Posty: 11

 
Mam okna aluminiowe i mnie odpowiadają. Zero kłopotów. Nie trzeba konserwować, martwić się o to czy nie wyblakną na słońcu. Według mnie to był udany kupowanie.

Gumer45

Posty: 4