picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sufity napinane warszawa, jaka firma ?

sufity napinane warszawa, jaka firma ?

Witam serdecznie. Jaką firmę remontową polecacie, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Facio

Posty: 3

 
To dobra firma remontowa ze stolicy http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac. Korzystaliśmy już z ich usług kilka razy. Mają spory zakres remontów i jak na Warszawę całkiem korzystny cennik. Polecam, gdyż się nie zawiodłem.

codePerformance

Posty: 4

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na prędko muszę znaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Później będzie mi też potrzebny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, że to fachowcy, których można na kilka miesięcy zostawić samemu.

grużdzin

Posty: 6

 
Na takich właśnie fachowcach mi zależy. Dobrze wiem, że w branży wykończeń wnętrz w Warszawie można odnaleźć pseudofachowców. Już raz zdążyłem się na takich naciąć :(

Sylfa

Posty: 16

 
Na forach branżowych nie brakuje reklam, ale wiem, że chcesz kogoś z polecenia. Mam kumpla w branży. Podpytam i jak coś, to odpowiem. Od niedawna wiem, że zajmują się sufitami Barrisol w Warszawie, ale dokładnie nie powiem, co i jak. To są dobrzy specjaliści, więc jak coś robią, to można być pewnym, że profesjonalnie.

Wariat

Posty: 14

 
Co do negocjacji to nie byłbym taki pewien. W sumie nigdy nie udało mi się coś takiego ;) Groszowe sprawy opuszczali. Może nie mam do tej kwestii daru :D A tak na poważnie, to będzie mi jeszcze potrzebna ekipa montażowa znająca się na sufitach napinanych. Koniecznie ktoś z Warszawy.

limertus

Posty: 11

 
Tego typu remonty nie należą do tanich. Za sufit w Warszawie będzie trzeba trochę zapłacić. Wszystko zależy, jaki metraż, rodzaj itd. Może poszukaj kogoś z wstępną darmową wyceną. Mnie też podoba się takie wykończenie. Wiem jednak, że nie jest tanie. Masz coś takiego jednak na lata i naprawdę służy. Wiem, bo znajoma ma coś takiego w sklepie.

Oct714

Posty: 10