picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

Miki

Posty: 3

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, iż rzeczywiście robią to fachowo.

Antekkk

Posty: 2

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Shasio

Posty: 16

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

enriquess

Posty: 8

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie należałoby było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

89ostry89

Posty: 4

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Demir56

Posty: 23

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, dlatego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bowiem zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

duszter

Posty: 4

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

Black_Riot 

Posty: 4