picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie ?

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie ?

Witam, planuję zmianę swojej fryzury. Czy znacie może jakieś godne polecenia salony fryzur dla kobiet?

Radziu

Posty: 5

 
Dobry fryzjer w Krakowie jeżeli chodzi o facetów jest możliwy do odnalezienia. Powinieneś przede wszystkim postawić na to aby fryzjer był również stylistą, który dobierze Ci odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i sprawi, że podkreśli ona wszystkie Twoje zalety.

23-Obert

Posty: 10

 
Sam jestem facetem i zdecydowanie polecam Ci korzystanie z dobrego fryzjera w Krakowie. Gwarantuję Ci, że Twoje włosy będą w zdecydowanie lepszej kondycji i przede wszystkim nie zaczną Ci szybko wypadać ani nie zaczniesz szybko siwieć co często się zdarza.

atomek_25

Posty: 30

 
Jestem mężczyzną i również korzystam z usług dobrego fryzjera w Krakowie. Moim zdaniem dbanie o wygląd w przypadku mężczyzn jest tak samo istotne jak w przypadku kobiet. Nie uważam również aby niemęskim było udanie się do fryzjera, który jest w stanie dopasować fryzurę idealnie do kształtu naszej twarzy i sprawić aby wyglądała ona naprawdę dobrze.

grzes3345

Posty: 9

 
Jako facet również odczujesz mnóstwo korzyści z posiadania dobrze zrobionej fryzury. Przede wszystkim będziesz znacznie bardziej akceptował samego siebie. Z pewnością zauważysz, że o wiele więcej kobiet zwraca na Ciebie uwagę i zdecydowanie bardziej się im podobasz.

Yuri20

Posty: 21

 
Korzystałam z wielu gabinetów fryzjerskich w Krakowie i najlepszy jest w mojej opinii ten: http://studioexclusive.pl. Jeżeli naprawdę kochasz swoje włosy i zależy Ci na tym aby pozostały one w doskonałym stanie przez długi czas to moim zdaniem jest to jedyny słuszny wybór i właśnie ten salon w Twojej sytuacji Ci polecam. Nie wyobrażam sobie korzystania z jakiegokolwiek innego.

Laleczka

Posty: 11

 
Ostatnio widziałam w sklepie kosmetyki do pielęgnacji włosów, jakich używa mój fryzjer ale ich ceny były tak wysokie, iż odpuściłam sobie nabycie tych produktów. Skorzystanie z tych kosmetyków u fryzjera jest zdecydowanie niezwyklej opłacalne i wychodzi taniej.

debra76

Posty: 4

 
Jestem mężczyzną i również korzystam z usług dobrego fryzjera w Krakowie. Moim zdaniem dbanie o wygląd w przypadku mężczyzn jest tak samo ważne jak w przypadku kobiet. Nie uważam również aby niemęskim było udanie się do fryzjera, który jest w stanie dopasować fryzurę bardzo dobrze do kształtu naszej twarzy i sprawić aby wyglądała ona rzeczywiście dobrze.

Boss

Posty: 11

 
Niewątpliwie, iż dobry wygląd zwiększy Twoją pewność siebie. Dlatego też jak najniezwyklej polecam Ci udanie się do dobrego fryzjera w Krakowie, który będzie w stanie sprawić, iż Twoje włosy będą wyglądały naprawdę cudownie.

AdiXer92

Posty: 12