picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jak pozbyć się zmarszczek?

Jak pozbyć się zmarszczek?

Cześć, jestem zrozpaczona, gdyż moja skóra twarzy jest straszna, jak mam poprawić jej wygląd?

Proszę o pomoc!

Franuś

Posty: 18

 
Hej, pilnie wymaga waszej pomocy, albowiem sama nie umiem pozbyć się zmarszczek z twarzy, stosowałam już mnóstwo kremów lecz efekty były znikome. Możecie polecić mi jakiś naturalny sposób na pozbycie się danego problemu.

Czekam na informacje.

Mantix56

Posty: 26

 
Witam serdecznie, również mam kłopot ze zmarszczkami jednakże od pewnego czasu zaczęłam stosować jogę twarzy i szyi i powiem wam, iż już widać efekty. Sama je zobaczyłam, zaczęłam wyglądać młodziej. Mój mąż, dzieci i koleżanki również to dostrzegli. Jestem teraz szczęśliwa, więcej się uśmiecham i częściej wychodzę z domu.

Asiaa56

Posty: 27

 
Hej, wiecie może czy działają ćwiczenia na twarz, jakie mają na celu poprawić jej wygląd a przede wszystkim pozbyć zmarszczek? Jestem bardzo ciekawa gdyż mam zamiar zacząć to stosować lecz najpierw chciałam zapytać was o opinie. Będę wdzięczna jeżeli udzielicie mi szczerych odpowiedzi.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Karmelek4

Posty: 29

 
Dzień dobry, jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami to stosowałam wiele kremów i wiele sposobów aby ich się pozbyć lecz wszystkie zawodziły jednak dowiedziałam się od http://www.liftingtwarzy.pl o ćwiczeniach na twarz i są one rewelacyjne. Od jakiegoś czasu je stosuje a po zmarszczkach ani śladu, wyglądam teraz młodziej i piękniej a przede wszystkim pozbyłam się uporczywych zmarszczek!

Polaczek90

Posty: 22

 
Witam serdecznie, poszukuje skutecznej metody, która pozwoli mi na pozbycie się zmarszczek z twarzy i szyi. Nie umiem poradzić sobie z tym problemem sama więc zwracam się do was z prośbą o pomoc. Czekam na wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuje.

Makus16

Posty: 30

 
Dzień dobry niesłychanie pilnie potrzebuje waszej porady ponieważ nie umiem sama poradzić sobie z pozbyciem się zmarszczek.

Możecie polecić mi jakiś skuteczny środek, który w znacznym stopniu pomoże mi je zniwelować? Nie chcę cudu, chcę tylko ładnie wyglądać na swój wiek, teraz każdy myśli, że mam więcej lat niż w rzeczywistości.

Będę wam niesłychanie wdzięczna, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Zygzaczek2

Posty: 30

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi jak najszybciej i najskuteczniej można pozbyć się zmarszczek z okolicy twarzy i szyi? Mam problem z nadmierną ilością zmarszczek przez to wyglądam na mnóstwo starszą niż w rzeczywistości jestem. Będę wam wdzięczna za szczere wypowiedzi, bowiem tylko wy mi możecie już pomóc.

Czekam na nie z niecierpliwością. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Morchepl

Posty: 20