picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaką kosmetyczkę w Rzeszowie polecicie ?

Jaką kosmetyczkę w Rzeszowie polecicie ?

Witam jaką kosmetyczkę z Rzeszowa polecacie. Chodzi mi o makijaż na wesele, koniecznie musi więc być profesjonalny :)?

Maciejoo

Posty: 6

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

TomekK

Posty: 18

 
Korzystałam z tego miejsca http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm. Polecam każdej kobiecie, której zależy na szybkich efektach odnośnie modelowania sylwetki. To bardzo dobry salon kosmetyczny z rzeszowa.

codePerformance

Posty: 12

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

kryzys

Posty: 18

 
Nie zapominajmy jednak o poniektórych przeciwwskazaniach, bo skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

grzes3345

Posty: 9

 
Jestem zafascynowana tym, co proponuje nam dzisiaj medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do fachowego gabinetu. O tym w rzeszowie też wiele dobrego słyszałam :) i sama mam cel się tam wybrać.

miko_poz

Posty: 9

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

wiesław11

Posty: 4

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który zamiast tego ma w własnej ofercie jeszcze wiele innych cennych :) Jak dla mnie to niezwykle skuteczna metoda na odmładzanie skóry.

grzes3345

Posty: 17

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, ale lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

syrena88

Posty: 8