picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Witam wszystkich !

Poszukuje jakiego dobrego Gabinetu na terenie Krakowa, chcę troszkę się odmłodzić.

Proszę o info

Dider45

Posty: 9

 
Zapisz się na międzynarodowe targi kosmetyczne w Krakowie, a na pewno znajdziesz salon, który spełni twoje oczekiwania.

jajosz12

Posty: 27

 
Umawiaj się w salonach na próbne zabiegi lub oglądaj portfolio przed i po. Mi to zawsze pomaga wybrać wykwalifikowanego fachowca. Nie znam się na sprzęcie, którego używają salony piękna, ale jednak zdjęcia potwierdzające użyteczność robią na mnie dobre wrażenie.

asdamk24

Posty: 21

 
W pracy kumpele zachwycają się zakupami grupowymi, ale ja jakoś nie jestem do tych kuponów przekonana. Wolę zapłacić w większym salonie i mieć pewność, że obsługują mnie profesjonaliści.

Poznaniaczek2

Posty: 18

 
Kupiłam samodzielny zestaw do depilacji laserowej, ale to tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam. Jednak profesjonalny salon piękna wygrywa rywalizację z samodzielnie użytkowanymi narzędziami.

oponki23

Posty: 27

 
Na najlepszym oczyszczaniu cery byłam tu http://www.jadorebeauty.pl. Obserwuję ich stronę cały czas wyczekując promocji. Daję sobie tam chwilę relaksu na peelingu i masażu. Mają ogromną powierzchnię użytkową i to jeden z najbardziej znanych salonów piękna w Krakowie. Dużo kobiet odwiedza, dlatego według mnie strzał w dziesiątkę.

Szarowy22

Posty: 27

 
Ja monitoruję promocje i vouchery przez Google Alerts na terenie Krakowa i zawsze korzystam z zabiegów kosmetycznych ze zniżkami :) mogę was nauczyć, jak chcecie.

aWąski

Posty: 26

 
Miałam spory problem z cerą i żaden dermatolog nie mógł mi pomóc. Poszłam do profesjonalnej kosmetyczki, dostałam mnóstwo rad, zaliczyłam zabiegi peelingu i teraz już nie mam zaskórników. Warto moim zdaniem inwestować w rekomendowane salony piękna, bo używają super sprzętu.

Grochu

Posty: 23

 
Może razem się umówimy do salonów?

Też bym chętnie czegoś poszukała w Krakowie. Daj do siebie namiar.

Kruk

Posty: 23

 
Na twoim miejscu wybrałabym się do salonu piękna, gdzie masz w jednym miejscu wszystkie zabiegi. Większość klientek po kilku wizytach otrzymuje w Krakowie karty rabatowe lub przeznaczone dla stałych klientek. Słyszałam, że na Karmelickiej w Krakowie jest super salon piękności.

23_45_56

Posty: 21