picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kosmetyki na trądzik

Kosmetyki na trądzik

Ostatnio przychodzi do mojego salonu kosmetycznego wiele młodych dziewcząt, które mają poważne problemy z cerą. Odbarwienia, trądzik i wiele innych. Poszukuję porządnych kosmetyków na trądzik. Głównie zależy mi na kwasie kojowym i salicylowym. Wiecie, gdzie mogę takie preparaty zamówić w hurtowej ilości?

ekjynio

Posty: 25

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

Pelek_23

Posty: 25

 
Co do kosmetyków, które pomagają w odbudowaniu zniszczonej skóry to ja przez wiele lat walczyłam z przebarwieniami i bardzo mi pomógł tutaj kwas kojowy. Jeśli ktoś chce, to mogę nawet odsprzedać ten preparat bo zamówiłam ostatnio trochę więcej niż mi potrzeba. Pozdrawiam!

Krzychoo

Posty: 26

 
Kwas salicylowy jeśli chodzi o walkę z trądzikiem sprawdza się bardzo dobrze. Jestem kosmetologiem i zdecydowanie polecam preparaty kosmetyczne, które posiadają stężenie kwasu od 1% do 2 %. Przeciwzapalne właściwości kwasu są potwierdzone i przyznam, że trochę brakuje preparatów, które by nam tym składniku bazowały.

iravau

Posty: 25

 
Moja hurtownia zajmuje się głównie standardowymi kosmetykami, o tych ekologicznych to w ogóle mało wiem. Z tego co widzę, nie jest jakieś szczególnie duże zapotrzebowanie na kosmetyki eko. Zdecydowanie częściej ludzie kupują naturalne, ekologiczne jedzenie niż kosmetyki i to się chyba za szybko nie zmieni.

Filtry2014

Posty: 21

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

Tatusiekk

Posty: 26

 
No tak, trudno jest teraz zdobyć dobrego dostawcę. To chyba w każdej branży, ale ja to odczuwam na swojej skórze właśnie jeśli chodzi o kosmetyki. Mój salon urody istnieje już kilka lat, a ciągle mam problem, żeby znaleźć producenta, z którym nie będzie problemów. Ale cóż trzeba szukać, bo kto szuka nie błądzi:)

Hymnny4

Posty: 23

 
Hmm, ja korzystam w swoim zakładzie kosmetycznym z korundu szlachetnego białego od takiej małej firmy, która chyba jest dość słabo rozreklamowana. Bardzo dobrze robi się mikrodermabrazję za jego pomocą. Od jakości surowca bardzo dużo zależy, tutaj nie ma co szukać oszczędności, bo można stracić coś najważniejszego – zaufanie klientek.

Marcelek2

Posty: 19

 
Witam gorąco. Byłam kilka razy w SPA i nawet się pytałam, czy mają tam ekologiczne kosmetyki, ale coś zaczęli kręcić:P Pewnie nie mieli i się migali z odpowiedzią. Szkoda trochę, że mało jest miejsc, gdzie można takie rzeczy kupić, albo na przykład skorzystać u kosmetyczki.

Klarcia34

Posty: 22