picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie dostanę sprzęt dla salonów piękności ?

Gdzie dostanę sprzęt dla salonów piękności ?

Witam. Jaki budżet powinnam zabezpieczyć, gdy interesuje mnie jakościowy sprzęt dla salonów piękności?

Trener

Posty: 3

 
Horrendalnie wysokie ceny wchodzą w rachubę, gdy Wasz przedmiot zainteresowania będzie stanowiło wyposażenie gabinetu kosmetologii. Nie mam wątpliwości, że to biznes, w który bawią się tylko najbogatsi.

bertys

Posty: 12

 
Widzę, iż nie tylko ja borykam się z poważnymi kłopotami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, bowiem takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

andrew66

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że na tym forum wypowiada się mnóstwo osób, jakie mają za sobą urządzenie gabinetu kosmetologii. Dziękuję za Wasze wypowiedzi i porady, jakie właśnie czytam.

Posty: 9

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo zakup wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wówczas by się pojawił. Uważajcie na to.

tigra32

Posty: 5

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne powinność, jakiego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

Yuri20

Posty: 8

 
Raz nabyłem sprzęt w tym sklepie: http://spashop.com.ua/. Teraz nie mam wątpliwości, że w przyszłości sprzęt dla salonów piękności będę kupował właśnie tam :)

PaweL

Posty: 24

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednak poradziłem sobie :)

BoGGo

Posty: 15

 
Od paru do kilkunastu tysięcy potrafią kosztować urządzenia do salonu kosmetycznego. Nie piszę tego, bowiem „skądś” się dowiedziałem, jednakże byłem realnie zainteresowany zakupem niektórych urządzeń. Część kupiłem, z innych byłem zmuszony rezygnować.

Trener

Posty: 9