picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gabinet medycyny esttycznej Warszawa

gabinet medycyny esttycznej Warszawa

Dzień dobry dziewczyny! Szukam dobrze prowadzonego gabinetu kosmetycznego w Warszawie. Mieszkam w stolicy dopiero od paru tygodni i jeszcze nigdzie nie byłam...a muszę koniecznie zapisać się gdzieś na laser...juz to sobie obiecuje od dłuższego czasu ale teraz podjęłam decyzję – włosy pa pa! :)

Booss23

Posty: 4

 
Laser z tego co ja wiem to trzeba powtarzać ale na pewno rzadziej niż powtarza się normalne golenie...ja to nogi muszę praktycznie codziennie depilować jak jest lato i chodzę w sukience czy krótszych spodenkach...bardzo uciążliwe i denerwujące.

Black_Riot

Posty: 2

 
Ja mam zmarszczki odkąd sięgam pamięcią, jeszcze jak chodziłam do liceum to już miałam na czole poprzeczne paski. Nie wiem czy coś się da w ogóle z tym zrobić? Te moje zmarszczki to chyba są jakoś genetycznie uwarunkowane, bo mama ma bardzo podobne.

Kitas

Posty: 9

 
Nie ma się czego bać jeśli chodzi o kwas czy botoks o ile oczywiście trafiło się w ręce fachowców a nie jakiś naciągaczy którzy nie wiadomo co tak naprawdę wstrzykują pod skórę...

labuh

Posty: 12

 
Najlepsze są te kameralne salony urody, gdzie czuć taką luźną, wręcz domową atmosferę. Niestety ale mam wrażenie że akurat takich miejsc to jest wyjątkowo mało. Wszędzie masówka.

wigry00

Posty: 8

 
Ja się zastanawiam nad tym żeby poszukać gdzieś pomocy na moje rozstępy po porodzie. Może nie są one jakieś ogromne, ale mam problem z tym żeby założyć strój dwuczęściowy na basenie na przykład. Wolę 1 częściowy żeby zakrywał brzuch.

Black_Riot 

Posty: 3

 
Bardzo mi pomogli przy moich problemach ze skórą ciała – zwłaszcza uda i brzuch w Beauty Skin (beautyskin.com.pl ). po ciąży długo próbowałam wrócić do dawnej sylwetki i tak naprawdę najwięcej dał trening ale również dużo zabiegi na poprawę jędrności i elastyczności skóry . Super polecam każdej mamie!

Posty: 2

 
Warto o swoją skórę dbać, im wcześniej tym lepiej. Teraz te zabiegi wcale nie są w żaden sposób obciążające, czy bolesne, a potrafią bardzo fajnie wstrzymać cały proces starzenia. I potem widzi się w telewizji aktorki które już są dawno po 40 tce a wygądają jakby miały 10 mniej.

saradonin

Posty: 4

 
Od niedawna mieszkam w Warszawie także jakoś super zorientowana odnośnie salonów to nie jestem. Ale sama się rozglądam za jakimś miejscem gdzie by zajęli się moją cerą, bo niestety lata lecą i już młodsza nie będę :)

Kitas

Posty: 11