picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

Hej. Znacie salon kosmetyczny w Krakowie, który profesjonalnie robi paznokcie hybrydowe?

serbuś

Posty: 1

 
Paznokcie hybrydowe Kraków nie niszczą tak płytki paznokcie, gdy są zrealizowane poprzez doświadczone osoby. Warto jest również robić sobie tygodniową przerwę po 3 zabiegach. To wzmocni Twoją płytkę paznokcia.

transerwis

Posty: 19

 
Ja bardzo polecam ten salon https://salonmagja.pl. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe w Krakowie. To jedyny taki salon, który znam. Obsługa jest bardzo miła i zawsze są uśmiechnięci. Do tego znają się na rzeczy i robią piękne wzory.

Black_Riot

Posty: 7

 
Cześć, wiesz co pierwszy raz słyszę, że paznokcie hybrydowe są niezdrowe. Ja robię cały czas w salonie w Krakowie i jestem zadowolona.

Kitas

Posty: 4

 
Powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie, aby nie mieć paznokci hybrydowych. Tak się już do nich przyzwyczaiłam, że ciężko byłby mi się z nimi rozstać. Paznokcie robię w centrum Krakowa w niesłychanie fajnym salonie kosmetycznym.

Poznaniaczek2

Posty: 4

 
Robię paznokcie u kosmetyczki w centrum Krakowa już od prawie 2 lat. Paznokcie mam zdrowe, ładne i się nie łamią. Od czasu do czasu stosuję odżywkę, aby je zregenerować.

pawel253

Posty: 8

 
Ja robię paznokcie hybrydowe od prawie dwóch lat w jednym salonie w Krakowie. Miła atmosfera tam panuje, można się zrelaksować.

bydlus

Posty: 3