picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Studio urody w łodzi

Studio urody w łodzi

Cześć dziewczyny. Chciałabym poznać wasze opinie o depilacji laserowej. Czy to się opłaca i czy znacie sprawdzone salony kosmetyczne pomagające w trwałym usunięciu owłosienia.

BigM92

Posty: 23

 
Najpierw, jak coś przeprowadź zabieg próbny i zobacz, jak na ciebie działa, a później wykup, np. depilację na resztę ciała. Ja tak testowałam salony kosmetyczne i według mnie to jedyna rozsądna opcja.

Boss

Posty: 21

 
Miałam straszne rozstępy, po zaniedbaniu ćwiczeń fizycznych i też mi się trochę przytyło. Oxybrazja, czyli mikrodermabrazja tlenowa mi pomogła, praktycznie natychmiast.

irek1981

Posty: 22

 
Dziewczyny, polecam wam uczestnictwo w targach Beauty Forum. Naprawdę można poznać super zabiegi i urządzenia medycyny estetycznej i później szybko zainwestować w poprawę wyglądu.

Olee78

Posty: 12

 
Nawet się nie zastanawiaj i idź na depilację laserową. Zobaczysz, że poprawi ci się samopoczucie podczas codziennej higieny. Jeżeli dobry gabinet ci zrobi zabieg to nie będziesz musiała zbyt często powtarzać terapii. Moim zdaniem najlepsza opcja dla każdej kobiety.

egerdi

Posty: 15

 
Ja się dużo naczytałam o medycynie estetycznej i przyznam, że wolę zabiegi minimalnie ingerujące w ciało. Boję się trochę ryzyka, ale nigdy nie słyszałam, żeby w Łodzi zdarzały się pomyłki lub sprawy na tle medycznym.

12erBis

Posty: 17

 
Cześć! Też miałam problem szybko odrastających, ciemnych, grubych włosków :( Po prostu ich nienawidziłam. Poza tym wstydziłam się ubrać w spódniczki, bo nigdy nie szło mi golenie. Mama się nade mną zlitowała i wysłała mnie na depilację laserową do gabinetu www.bodykarma.pl. W pracy dużo jej koleżanek polecało. Teraz mam już kłopot z głowy i naprawdę polecam.

eXtreme23

Posty: 26

 
Idź na początku do salonu na jakiś prosty zabieg. Tam kobiety, zazwyczaj stałe klientki i obsługa podpowie ci, w jaki sposób najszybciej rozwiązać twoje kłopoty. Moim zdaniem im dłużej salon kosmetyczny działa na rynku, tym jest lepszy.

VaPeR23

Posty: 14

 
Bezkonkurencyjną ofertę pod względem mezoterapii tlenowej posiadają w salonie www.bodykarma.pl. Korzystałam tam też z epilacji laserowej i regularnie chodzę na pedicure. Zdążyłam się zaprzyjaźnić z obsługą :) Naprawdę zdolni ludzie. Widać, że podchodzą do ciebie z pasją, a nie „za karę”.

Klakierek56

Posty: 23

 
Miałam straszny trądzik i dopiero mezoterapia tlenowa mi pomogła. W Łodzi niewiele salonów robi ją profesjonalnie. Ja byłam w salonie na Zachodniej 44.

Rebkaa2

Posty: 28