picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przedszkole miasteczko wilanów

przedszkole miasteczko wilanów

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka do przedszkole w miasteczko wilanów. Czy polecacie to przedszkole, czy może znacie jakieś inne z dobrą opinią?

lelitos

Posty: 1

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma naprawdę dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

kikiriki2k

Posty: 9

 
Mój syn chodzi już 2 rok do niepublicznego przedszkola Wilanów. Jest bardzo zadowolony z dodatkowych zajęć. Panie sprawują indywidualną opiękę nad każdym dzieckiem. Wiem, iż w takiej placówce jest bezpieczne.

fruster

Posty: 4

 
Przedszkole warszawa wilanów w swojej ofercie dysponują bardzo wiele interesujących zajęć dla maluchów. Są to między innymi zajęcia gimnastyczne, plastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i wiele innych. Moja córka chodzi tutaj http://www.karate-kids.pl/ i jest bardzo zadowolona.

xacti

Posty: 12

 
Słyszałam kiedyś niezmiernie idealne opinie na temat jednego przedszkola miasteczko wilanów, niemniej jednak chyba chodziło wówczas o prywatną placówkę.

zimek123456

Posty: 12

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone niesłychanie ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają sporo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

david011

Posty: 10

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

madDog

Posty: 3

 
Jak dla mnie powinnaś wybrać prywatne przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują profesjonalni i wykwalifikowani ludzie. Zajęcia planowane w takich placówkach są niezmiernie dobrze zorganizowane, dzieci chętnie w nich uczestniczą.

syrena88

Posty: 4

 
Ja również rozglądam się za przedszkolem miasteczko wilanów. Chodzi mi o placówkę prywatną. Nie ufam jakoś publicznym przedszkolom.

andrew66

Posty: 14

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, codziennie robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

HalskiPL

Posty: 13