picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szkoła policealna Warszawa

Szkoła policealna Warszawa

Znacie jakąś fajną szkołę policealną, gdzie można zdobyć zawód technika w zakresie, że tak to określę około medycznym? Myślałem o stomatologii, by zostać asystentką, higienistką stomatologiczną?

TomekK

Posty: 2

 
Oferta zajęć w szkołach policealnych jest obecnie tak szeroka, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie interesującego, będzie można również liczyć na dobrą opcje zajęć praktycznych.

chksfans

Posty: 11

 
Jest dużo policealnych szkół więc nie będzie problemu, żebyście coś fajnego dla siebie znaleźli również, pod kątem kosztów

Warszawiak

Posty: 9

 
Sporo szkół w Polsce działa i ma profil medyczny więc pewnie uda Ci się coś ciekawego wybrać. Pamiętaj również o tym, że przy takich zawodach jak masażysta kluczowa sprawa to odpowiednia praktyka

pawel253

Posty: 18

 
Sporo szkół medycznych na rynku więc znalezienie dobrej oferty nie będzie stanowić problemu. Tylko trzeba poszukać, poczytać i będzie można bez większych problemów coś interesującego dla siebie wybrać. Polecamy.

Złoty

Posty: 3

 
Osobiście korzystałem ze szkoły Collegium na Stawki, była dobra oferta i trafiłem na program Akademia Rozwoju Koncepcji Zawodowych, dzięki której zostałem terapeutą zajęciowy bez konieczności płacenia za zajęcia. Super opcja.

Kremussi

Posty: 26

 
Sporo szkół policealnych na rynku, w dużych miastach na pewno coś ciekawego się uda znaleźć. W zakresie medycznym tych kierunków również obecnie sporo.

Maciusinski

Posty: 28

 
Mamy sporo ciekawych szkół policealnych więć na pewno coś interesującego dla siebie będziecie w stanie znaleźć w kierunkach medycznych

grubasek

Posty: 13

 
Zajrzyj do sieci, na pewno znajdziesz policealną szkołę, gdzie będziesz mogła zostać asystentką stomatologiczną.

Bierny67

Posty: 4

 
Warto wybrać szkołę policealną Collegium w Warszawie, bo dają okazję do darmowej nauki w ramach specjalnego programu Rozwój kompetencji zawodowych więc będzie szansa na to, by rozpocząć pracę zawodową po takiej szkole a wcześniej nie będzie trzeba inwestować w naukę.

Aniusiaaa1

Posty: 14