picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Cześć, chciałbym rozpocząć na poważnie naukę angielskiego właściwie od najniższego poziomu do C1, albo jakiegoś egzaminu językowego, jeszcze do końca nie wiem. Tylko lekcje indywidualne w Łodzi.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Masz w tomedo.pl zespół lektorów, a nie tylko jednego korepetytora z angielskiego. Na pewno lepsze dopasowanie pod konkretnego ucznia, bo jak nie ma chemii pomiędzy korepetytorem, a uczniem to nawet nie ma sensu długoterminowo współpracować. Przyznam, że bardzo mi pomogły korepetycje z angielskiego w celach rozwoju słownictwa biznesowego. Wybierałem zawsze lekcje mocno specjalistyczne i lektor zawsze się profesjonalnie przygotowywał. Polecam też z tego powodu.

mamuska

Posty: 13

 
Jak człowiek pierwszy raz przełamie barierę mówienia po angielsku to jest naprawdę świetna motywacja i wstęp do ciekawej drogi zawodowej nawet.

Adi666

Posty: 7

 
Przyznam, że dopiero na korepetycjach zacząłem zadawać jakiekolwiek pytania i nie bałem się pytać. Tak to ciągle każdy ma strach, bo jak zapytasz to od razu wychodzisz na jakiegoś kretyna. To jest straszne, jak wygląda standardowa edukacja w szkołach obecnie.

piehoot

Posty: 10

 
Warto poszukać faktycznego pasjonata nauki angielskiego, korepetytora z prawdziwego zdarzenia. No i kluczowa sprawa to mówienie.

Demi45P

Posty: 4

 
Test kwalifikacyjny przede wszystkim i warto określić faktyczny poziom znajomości języka. Na wszelki wypadek można oczywiście przejrzeć materiał z niższych poziomów, aby mieć poczucie, że niczego się nie omija.

dobryrd

Posty: 3

 
Korepetycje to jedyna forma nauczania angielskiego, która działa. Do każdego egzaminu tak się przygotujesz i nawet z niewielką wiedzą początkową można pokombinować.

Marioleczka

Posty: 3

 
Szukaj lektora, który ogarnia wszystkie poziomy zaawansowania i jest ci w stanie powiedzieć, jakie braki trzeba priorytetowo uzupełnić.

TomekK

Posty: 16