picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

korepetycje ogłoszenia, polecicie ?

korepetycje ogłoszenia, polecicie ?

Poszukuje korepetycji ogłoszeń z różnych przedmiotów. Na pewno powinna to być matematyka i biologia. Gdzie kogoś znajdę do pomocy?

woo_oow

Posty: 1

 
Mnie się niezwykle spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bowiem zaoszczędziłem wiele czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, zatem moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, zatem myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

mirekp2005

Posty: 6

 
Mnie się bardzo spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bo zaoszczędziłem dużo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, dlatego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, dlatego myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Dzidzia

Posty: 4

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Marioleczka

Posty: 5

 
Niezmiernie mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bowiem wiele się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najistotniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wówczas wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie wiecej. Polecam korepetycje poprzez Internet.

Marys56

Posty: 4

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

plertoo3

Posty: 13

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

audi25

Posty: 20

 
Jakiś czas temu miałem problemy z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

GeoFort

Posty: 2