picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polecicie przedszkole miasteczko wilanów

Polecicie przedszkole miasteczko wilanów

Jakie przedszkole w Miasteczku Wilanów polecacie? Muszę oddać Huberta w dobre miejsce, ze sprawdzoną opieką.

Kleooo6

Posty: 1

 
Mam dobrą opinię o przedszkolu w Miasteczku Wilanów. Nie narzekam, a najważniejsze, że mój synek chce do niego chodzić. Też nie zdecydowałabym się na placówkę, jaka ma słabe opinie. W sumie nawet chociażby jedną złą miała, to otworzyłabym szeroko oczy i zaczęła myśleć :)

Black_Riot

Posty: 15

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, jakie chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

wisła1905

Posty: 9

 
Proszę zerknijcie sobie na stronę niepublicznego przedszkola w Wilanowie karatekids.eu. Macie prostą odpowiedź, gdzie warto posłać dziecko. Placówka ma znakomite opinie, do których szczerze się dołączam :)

TomekK

Posty: 2

 
Brakować nie brakuje, ale możesz mieć problem z zapisem do państwowego przedszkola, bo brakuje miejsc :( zdecydowaliśmy z mężem, że przedszkole w Wilanowie wcale nie musi być publiczne. W sumie fajnie się stało, że trafiliśmy do tego miejsca, bo Hania czuje się tutaj wspaniale.

saradonin

Posty: 15

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

Klarka23

Posty: 5