picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zajęcia pozalekcyjne, gdzie ?

zajęcia pozalekcyjne, gdzie ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś zajęcia pozalekcyjne dla mojego dziecka?

Maciejoo

Posty: 4

 
Wcześniej wydawało mi się, że zajęcia dodatkowe dla dzieci to po prostu naciąganie rodziców. Zmieniłem zdanie, gdy mój maluch zaczął uczęszczać do szkoły programowania.

sethe

Posty: 3

 
Obliczyłem niedawno, że maksymalnie 2-3 tysiące pln rocznie kosztowały mnie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Przyznajcie szczerze, że to stosunkowo niespory wydatek, gdy wziąć pod uwagę korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować. Przynajmniej ja jestem zadowolony.

pawel253

Posty: 5

 
Nie mam przekonania do tego, którą jakość gwarantują zajęcia pozalekcyjne. Z chęcią przeczytam Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o propozycje poszczególnych szkół. Mocno zastanawiam się, aby zapisać dziecko do szkoły muzycznej.

gregcie@

Posty: 10

 
Chcesz zadbać o przyszłość swojego dziecka? W takim razie powinieneś zainteresować się zajęciami dodatkowymi dla dzieci, które oferuje ta szkoła: www.zajeciapozalekcyjne.pl.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Cieszę się, iż na terenie mojego miasta dostępne są liczne zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Dzięki temu moja córka rozwija swoje zainteresowania, ponieważ podjęła naukę programowania. Praktycznie co tydzień chwali mi się nowymi umiejętnościami.

Krakus

Posty: 4

 
Zapisałem dziecko na zajęcia pozalekcyjne, jakie uwzględniają naukę programowania. Mam nadzieję, iż dzięki tym zajęciom mój syn będzie na uprzywilejowanej pozycji, jeżeli chodzi o dalszy etap kształcenia bądź pracy zawodowej. Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 4

 
Zapisałem dziecko na zajęcia pozalekcyjne, które uwzględniają naukę programowania. Mam nadzieję, że dzięki tym zajęciom mój syn będzie na uprzywilejowanej pozycji, jeśli chodzi o dalszy etap kształcenia bądź pracy zawodowej. Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 11