picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

Znacie jakieś przedszkola na wilanowie, które możecie spokojnie mi polecić. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Różyczka

Posty: 3

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie i uważam, że była to najlepsza decyzja którą mogłam podjąć. Poleciła mi koleżanka to przedszkole. Teraz ja polecam je wam z całego serca http://www.karate-kids.pl/.

mniszek

Posty: 5

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują profesjonalni i wykwalifikowani ludzie. Zajęcia nie są, aż tak ważne.

Bierny67

Posty: 3

 
Moim zdaniem prywatne przedszkola wilanów teraz się tak rozwinęły, że pożądane byłoby tam posyłać własne dzieci. Nie wszystkie są mega kosztowne. Można odszukać przedszkole w naprawdę przystępnej cenie. Wystarczy rozejrzeć się za ofertami.

beata77

Posty: 7

 
W przedszkolu miasteczko wilanów są zajęcia z języka angielskiego, taneczne, plastyczne, gimnastyczne i wiele innych. Polecam bardzo prywatne przedszkole.

Prometeusz172

Posty: 20

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują doświadczeni i wykwalifikowani ludzie to jest najważniejsze w przedszkolu.

dagmarka56

Posty: 6

 
Moja córka już 2 rok chodzi do prywatnego przedszkola na wilanowie. Ja jak i ona jesteśmy z niego bardzo zadowolone. W jej grupie jest około 14 osób, córka świetnie się w niej odnajduje.

Klara323

Posty: 4

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli oferta tamtych placówek. Najlepiej jest odwiedzić kilka miejsc i wybrać to, które nam najbardziej odpowiada.

Sklepik

Posty: 2